10 kišenių nedraskančių idėjų savaitgaliui su geriausia drauge

Forum Cinemas bilietu kainos

Forum Cinemas bilietu kainos

Antroji pusė atostogauja arba išvyko į komandiruotę, pas tėvus jau nebesinori važiuoti, o vienai būti namie – taip pat ne per daugiausiai viliojanti idėja. Pažįstama situacija? Savaitgaliui pasikvieskite geriausią draugę ir laisvalaikį praleiskite su ja, o ką jums veikti – jau sugalvojome! Mini išvyka, pramogos ar apsilankymas „Forum cinemas“ – bilietu kainos šių veiklų tikrai nenuskriaus, o savaitgalis nebus praėjęs veltui!

Gaminimas

Turbūt kiekviena turi patiekalą ar kelis, kuriuos kada nors ketina pagaminti, tačiau niekaip neprisiruošia – tai nėra laiko, tai trūksta ingredientų, tai nėra įkvėpimo. Tačiau moteriški pašnekesiai turbūt bet kokią veiklą paverčia lengva ir smagia, tad pirmyn – išsitraukite receptų knygą ir pagaminkite seniai trokštamą patiekalą, o pasigaminus pietus ar vakarienę prie taurės vyno pratęsite įdomų pokalbį su mylima drauge.

Kinas

Romantiški, siaubo, veiksmo ar fantastiniai filmai – apsilankykite ne viename, o keliuose ir savaitgalį paverskite gerų filmų maratonu. „Forum cinemas“ repertuaras tikrai nenuvils, o norinčios pamatyti mažiau „holivudinių“ istorijų, gali apsilankyti ne „Forum cinemas“, o mažesniuose kino teatruose, pavyzdžiui, „Skalvija“.

Žaidimai

Namuose galima likti tuomet, kai yra smagių pramogų! Jeigu jūs ir jūsų draugė esate žaidimų entuziastės, pasinerkite į kortų, stalo ar kompiuterinių žaidimų sūkurį ir išbandykite savo azartą. Kaip dažniausiai ir būna, laukia daugybė juoko, įsimintinų akimirkų ir pergalės šūksnių.

Išvyka

Mėgstate keliauti? Puiku, tam tikrai nereiks ištisų savaičių! Vykite vienai dienai į kaimyninę šalį arba Lietuvos miestus: ekskursijos, parodos, muziejai, lankytinos vietos ar tiesiog aplinkos pakeitimas suteiks daugybę teigiamų emocijų bei šaunių įspūdžių, o ką jau kalbėti apie kelionę su artima drauge – skamba patraukliai, tiesa? Numatykite planą arba vykite tiesiog ten, kur akys veda, ir maloniai nustebsite, kiek daug galima sužinoti bei pamatyti net savoje šalyje.

Lankytinos vietos mieste

Kiekviename mieste savaitgaliais kas nors vyksta: edukacinės programos, miesto šventės, įvairūs rengininiai, parodos, koncertai ir pan. Dažniausiai pasirinkimas būna platus, ypač didesniuose miestuose ir šiltuoju sezonu. Pradėjus ieškoti renginių, nustebsite, kiek kasdien visko vyksta!

Aktyvios pramogos

Vanduo, oras, žemė – pasirinkite savo stichiją arba pasinerkite į visas! Plaukimas vandenlente, skrydis parasparniu ar pasivažinėjimas kartingais bus tikras savaitgalio nuotykis, ypač jei to nesate bandžiusios. Išvardintos pramogos yra tik mažytė pradžia, nes pramogų yra begalė. Paieškokite internete arba paprašykite draugų rekomendacijų ir patirkite savo savaitgalio nuotykį!

Šokiai

Mėgstate pasipuošti, klausytis mėgstamos muzikos ir šokti? Savaitgalio vakaras nepriekaištingai išpildys šį jūsų troškimą muzikos klube ar bare-klube. Juk smagu pusdienį praleisti ieškant tinkamų rūbų spintoje ar naujutėlių apdarų prekybos centre, o vakare su drauge pasipuošti ir skubėti užkariauti šokių salės?

Restoranai

Kasdien girdime artimųjų, draugų ar bendradarbių atsiliepimus apie vieną ar kitą restoraną su puikiu meniu, ypatinga aplinka ir patogia vieta. Niekaip neprisiruošiate ten nuvykti? Pakvieskite savo draugę į pasimatymą ir jaukiai praleiskite laiką restorane, kuriame dar nesate buvusios – gardus maistas, vynas ir pasiilgti pokalbiai taps ypatingu vakaru dviese.

SPA ir kiti malonumai

O kaipgi be grožio ir atsipalaidavimo procedūrų?! Masažai, SPA, manikiūrai ir kitos grožio paslaugos yra tikras pasilepinimas, o kai šalia geriausia draugė – dar ir nuostabi moteriška pramoga, tad rezervuokite procedūras dviem ir atsiduokite į profesionalų rankas. Naudinga ir malonu – kas gali būti geriau…

Ramus pašnekesys

Kartais pasitaiko, kad iš didelio rašto išeinama iš krašto… Didžiausia pramoga ir idealiu savaitgalio planu gali būti paprastas užsukimas pas geriausią draugę į svečius – juk svarbiausia ne tai, ką veiki ir kur esi, o su kuo, tiesa?

Įrašas paskelbtas temoje Laisvalaikis/Pomėgiai ir pažymėtas , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.