7 priežastys, kodėl žmones plaukioja baidarėmis

Lietuvoje jau dešimtmetį itin populiarus vasaros laisvalaikio leidimo būdas yra plaukiojimas baidarėmis ir atrodo, kad ši populiarumo banga greitu metu tikrai neatslūgs. Todėl, jei dar nesate susipažinę su šiuo puikiu sportu bei laisvalaikio praleidimo būdu, mes jums pateiksime septynias priežastis, kodėl turėtumėte išbandyti baidares dar šiemet.

  1. Plaukiokite baidarėmis tam, kad atsipalaiduotumėte

Yra vos keletas kitų veiklų, kurios yra labiau atpalaiduojančios nei saulės besileidžiančios į ežerą stebėjimas sėdint baidarėje. Plaukiojimas baidarėmis gali padėti atsipalaiduoti nuo streso taip puikiai, kaip nepadės joks kitas sportas. Būtent todėl baidarininkai turi posakį „Net prasta diena su baidarėmis yra geresnė, nei gera diena darbe“.

  1. Kelionė baidarėmis gali būti dalis kitos veiklos

BaidarėsJei esate užkietėjęs žvejys, tuomet žinote, kad geriausios vietos žūklei yra tos, kurių nepasieksi nuo kranto, būtent čia puikiai pasitarnauja baidarės. Taip pat baidarės suteikia visai kitą prasmę žodžiams – savaitgalinė stovyklavimo išvyka.

  1. Atsivėsinimas vasarą

Tomis vasaros dienomis, kai atrodo, kad nėra jokio būdo nugalėti karštį, o saulė degina viską, ką paliečia savo spinduliais, jūs turite tik du pasirinkimo variantus – nekišti nosies iš oro kondicionieriumi šaldomos patalpos arba visgi galite pasirinkti džiaugtis vasara ir plaukioti baidarėmis vėsiose ir gaivinančiose upėse.

  1. Baidarės skirtos visoms amžių grupėms

Jokio skirtumo ar tai vos kelerių metų vaikas ar septyniasdešimties sulaukęs senjoras, baidarėmis gali džiaugtis visi.

  1. Plaukiojimas baidarėmis gali būti itin romantiškas

Nėra puikesnės veiklos porai nei plaukimas baidarėmis. Visų pirma, baidarės suartina, o jus nuolat supantis gamtos grožis tik padeda puoselėti romantiškus jausmus. Todėl tai yra puikus būdas praleisti laiką su ypatingu žmogumi jūsų gyvenime.

  1. Tai puiki veikla darbuotojams

Esate įmonės ar didelio skyriaus vadovas ir norite, kad jūsų darbuotojai puikiai jaustųsi bendraudami ir dirbdami kartu? Tuomet jiems reikia komandinės atmosferos sukūrimo, o tam puikiai tiks kelių dienų išvyka su baidarėmis.

  1. Jums net nereikia mokėti plaukti

Nors baidarės ir yra vandenyje, visi plaukiantis jomis turi dėvėti gelbėjimosi liemenes, todėl net jei nemokate plaukti, jūs vis tiek galite džiaugtis šiuo sportu.

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.