Apklijavimas plėvele – sprendimas, padedantis pakeisti automobilio išorę

Per šimtą metų motorizuotos transporto priemonės tapo neatsiejama kiekvieno žmogaus gyvenimo dalimi. Į darbą vykstama lengvuoju automobiliu ar viešuoju transportu, įvairios gėrybės transportuojamos sunkvežimiais, į keliones leidžiamasi autobusais. Skiriasi ne tik transporto priemonių rūšys, bet ir estetinės savybės. Daugybė skirtingų modelių ir spalvų leidžia išsirinkti automobilį pagal tai, kas jums yra arčiausiai širdies. Tačiau, jei norite ko nors unikalaus ir išskirtinio, galite žengti žingsnelį į priekį ir dekoruoti automobilį. Transporto priemonės apklijavimas plevele yra puiki galimybė papuošti mašiną pageidaujamomis aplikacijomis.

Apklijavimą plėvele rekomenduojama rinktis:

  • Beveik visos bendrovės renkasi tarnybinius automobilius apklijuoti įmonės simbolika – dažniausiai tai būna pavadinimas, logotipas, kartais pasirenkamas ir reklaminis šūkis ar įmonės moto. Tokiu būdu transporto priemonė ne tik išskiriama iš kitų, bet ir išnaudojamas nemokamas reklamos plotas. Reklama gali būti talpinama ne tik ant tarnybinių automobilių, bet ir ant viešojo transporto priemonių. Pavyzdžiui, reklama ant autobuso yra tikrai efektyvi prekės ženklo ar paslaugos žinomumo plėtimo priemonė. Per dieną ją pamato tūkstančiai žmonių, o tai labai didina šansą, kad renkantis iš keleto produktų bus pasirinktas būtent tas, kurio reklama buvo matyta ir paliko didžiausią įspūdį.
  • Apklijavimas pleveleLengvąjį automobilį arba motociklą apklijuokite plėvele ir taip kurkite išskirtinį stilių. Galite rinktis iš daugiau nei 300 spalvų paletės ir skirtingos tekstūros – matinės arba blizgios. Išskirtinį dizainą galite susikurti patys arba su specialistų pagalba – pradedant ornamentiniais raštais, baigiant sudėtingais piešiniais. Tokiu būdu ne tik papuošite savo automobilį, bet ir apsaugosite jo kėbulo dažus.
  • Jei nors kartą esate stebėję lenktynes, tikrai pastebėjote, kad visi automobiliai dekoruoti skirtingai. Pabrėžiamas komandos pavadinimas, logotipas ir spalvos. Svarbią vietą užima ir rėmėjų emblemos – tokiu būdu ne tik atsidėkojama už pagalbą, bet pritraukiami ir nauji rėmėjai.
  • Jei jūsų automobilis jums patinka toks, koks yra, galite pasirinkti apklijavimą skaidria plėvele. Tai padės apsaugoti transporto priemonės dažus nuo blukimo, smulkių pažeidimų ir išsaugoti maksimalų žvilgesį. Be to, automobilį bus lengviau prižiūrėti, galėsite jį rečiau plauti.

Reklamai, stiliui, sportui ar apsaugai – automobilio apklijavimas plėvele yra plačiai pritaikoma paslauga. Drąsiai puoškite nuosavą ar tarnybinį automobilį ir nelikite nepastebėti.

Įrašas paskelbtas temoje Automobiliai/Motociklai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.