Ar teko sapnuoti atbulai važiuojantį dviratininką?

sapnininkas visiems Man teko, ir likau gerokai sukrėstas tokios patirties. Kiek teko perknisti sapnininkų, konsultuotis su žymiausiais rajono sapnų aiškintojais, niekur nepavyko gauti atsakymo, ar tai kaip nors susiję su mano planuojamomis studijomis užsienyje. Juk tai galėtų kuo didžiausias ir svarbiausias ženklas, kuris padėtų man apsispręsti. Kad tai gali būti būtent atbulai važiuojantis dviratininkas – aš tikrai tikiu. Tačiau koks nusivylimas nerandant paaiškintos reikšmės…

Na o jūs, ar susidūrėte su tokia problema, kad sapnininke tiesiog nėra jūsų sapno reikšmės? Koks jus apima jausmas? Ar negali būti, jog kai kuriuos dalykus valdžia ir sistema nuo mūsų bando tiesiog nuslėpti? Galbūt tai labai svarbi informaciją, tikrąją tiesą atskleidžiantys ženklai, kurių pilkiesiems žemės kirminams nevalia žinoti. O, kaip visa tai apmaudu. Juk toks dalykas kaip sapnininkas turėtų tarnauti visiems žmonėms, ir būtent paprastiems žmonėms. Būti ramsčiu iš ryto po košmaro, po keisto sapno, po neįtikėtinų sutapimų gyvenime ir sapne, būti dienos kelrodė žvaigždė. O kas, jei atbulas dviratininkas reiškia nuo balkonų krentančius vazonus? Jei tą žinočiau, gatvėmis vaikščiočiau kur kas atsargiau, ir ant galvos nukritęs vazonas negalėtų sustabdyti mano noro studijuoti. O dabar – visiškas nežinia. Tiesiog pasimetimas.

Šį klausimą reiktų kaip nors spręsti. Ko gero geriausias būdas – internetinė peticija. Na, juk internetu lengviausia pritraukti dideles žmonių mases. O kad mano idėją palaikytų daugelis, aš tikrai tikiu. Juk sapnininkas visiems turi būti lygus, vienodas, ir visa apimantis. Jokių išimčių nei pagal užimamas pareigas, nei pagal atlyginimus, nei, svarbiausiai, pagal tai, ką sapnuojame. Skeptikai sakytų, jog tuomet reiktų labai didelės apimties sapnininko? Na ir kas, tegu. Skaitmeniniai gigabaitai daug nekainuoja, net būna ir nemokamų. Na o popierinį visą apimantį sapnininką juk galėtų ir vadžia kažkiek kompensuoti. Juk patys tai lobsta ten viršuje… Sau namus statosi, kelius tiesia, galėtų paprastam žmogui nors sapnininkui kelis eurus numesti.

Juk viskas būtų daroma kilniam tikslui – dėl žinojimo, dėl pasitikėjimo savimi, dėl aiškumo. O tai, tikėtina, turėtų ir visos šalies bendrąjį vidaus produktą kilstelėti į naujas aukštumas, ir tie keli eurų už sapnų reikšmių knygą greitai pasimirštų. Na, arba išliktų ekonominės istorijos atmintyje kaip sprendimas, leidęs valstybei suklestėti. Tai ką reiškia atbulomis važiuojantis dviratininkas?

Įrašas paskelbtas temoje Laisvalaikis/Pomėgiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.