Ar verta įsigyti naująjį iPhone?

Apple visai neseniai pristatė tai, ko ilgai laukė visi išmaniųjų telefonų gerbėjai. Tai Apple 6 ir Apple 6S telefonai, kurie suteiks jums daugiau galimybių bei leis neatsilikti nuo naujausių informacinių technologijų madų. Nusprendėme ir mes išbandyti šiuos naujuosius telefonus ir padėti apsispręsti tiems, kurie svarsto, ar verta atsinaujinti į patį naujausią Apple išmaniojo telefono modelį. Be abejo, yra nemažai privalumų, tačiau radome ir kelis minusus.

1)      Telefonas atrodo kaip pirmoji iPhone versija. Įdomus dalykas – šio telefono korpusas turi apvalintus kampus. Būtent tokį pat sprendimą Apple dizainerių komanda panaudojo, gamindami patį pirmą iPhone. Žinoma, išmatavimai yra visiškai kitokie – Apple 6 telefonas yra gerokai didesnis, betaikantis į naująją „planšetofono“ sąvoką. Visgi, nors telefonai yra gana ilgi, verta pažymėti – Apple 6 ir 6S yra kol kas patys ploniausi šių gamintojų modeliai.

www.tekrevue.com nuotr.

www.tekrevue.com nuotr.

2)      Nauja technologija ir patobulėjusi raiška. Jeigu jums labai svarbu, kaip atrodo vaizdas telefono ekrane, tai būsite tikrai maloniai nustebinti Retina HD ekranu. Ši technologija leidžia kur kas natūraliau perteikti paveiksliukus, vaizdinius ir vaizdo klipus. Didelis skirtumas matosi ir skaitant techninę medžiagą – galite tiesiog atsiversti kurio nors laikraščio programėlę bei pamėginti paskaityti porą straipsnių – pamatysite, kad tekstas jau panašesnis į spausdintą, negu skaitomą ekrane. Tai yra vienas didžiausių naujųjų Apple telefonų privalumų. Išsiskiria ir padidėjęs kontrastingumas – Apple iPhone 6S turi 1400 prie vieno kontrastą, kuris suteikia naujų galimybių, kurias geriausiai pamatysite, stebėdami veiksmo trilerį su specialiais efektais per savo telefoną.

3)      Kadangi grafiniai dalykai naujuose Apple telefonuose yra gerokai patobulinti, tai turbūt nieko keisto ir tai, kad Apple į šiuos telefonus įdėjo ir kur kas geresnius procesorius. 64 bitų Apple procesoriai gali net dvigubai greičiau apdoroti grafiką, o visas kitas aplikacijas – ketvirtadaliu. Taigi, jeigu mėgote Apple iPhone telefonus dėl savo spartumo, dabar jie jums patiks dar labiau.

4)      Peizažinis vaizdas. Įdomu tai, kad dabar apvertus Apple telefoną, jūs galėsite ne tik praplatinti matomą aplikacijoje vaizdą, tačiau ir padidinti programos funkcijas. Iš tiesų, tai itin gerai matoma žinių skaitymo programose, kur apvertus telefoną, vaizdas bus panašus į tikrą laikraštį. Negana to, daugelis kitų programų, veikiančių iOS sistemoje, turėjo sukurti specialias naujas versijas būtent iPhone 6S telefonui, kuris suteikia skirtingas funkcijas žmonėms, laikantiems savo telefoną vertikaliai ir horizontaliai.

5)      Ilgiau veikianti baterija ir daugiau atminties. Be abejo, Apple pasirūpino ir šiais svarbiais dalykais. Dabar galite įsigyti telefoną, kurio vidinė atmintis siektų net 128 GB. Kaip mobiliam telefonui, tai yra žvėriškai daug. Baterija taip pat veiks gerokai ilgiau – pavyzdžiui, jeigu esate muzikos mėgėjas, galėsite klausytis jos net iki aštuoniolikos valandų. Tai kur kas daugiau nei daugelis MP3 grotuvų.

6)      Radome ir vieną minusą tiems, kurie nemėgsta didelių telefonų, panašių į planšetes. Taip, šie telefonai nėra labai kompaktiški, tačiau turi gerokai daugiau galimybių nei įprastas išmanusis. Jei norite sužinoti naujųjų Apple iPhone 6 ir iPhone 6S kainas spauskite čia. Tikimės, kad mūsų apžvalga padėjo apsispręsti dėl šių telefonų įsigijimo.

Įrašas paskelbtas temoje Pirkiniai/Paslaugos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.