Aš perku drabužius per internetą ir nei kiek tuo nesigailiu

10336832_1457908461120205_4403782466384060210_nPastaruoju metu padaugėjo elektroninių parduotuvių, kurios siūlo panašias prekes kaip ir prekybos centrai – ten galite rasti viską nuo žoliapjovių iki pačių geriausių firminių drabužių. Tačiau, tarp ėjimo į prekybos centrą ir apsipirkinėjimo internetu yra vienas esminis skirtumas – norint nusipirkti prekes internetu, jums nereikia niekur eiti, o daugeliu atvejų pristatymas į namus būna visiškai nemokamas. Taigi, nors anksčiau buvau skeptiška ir nemaniau, kad pirkti per internetą yra taip patogu ir greita, nusprendžiau tai išbandyti ir nei kiek nenusivyliau.

Man buvo reikalingi keli nauji kombinezonai moterims – man ir mano geriausiai draugei. Taigi, užsukau į elektroninę drabužių parduotuvę ir greitai pastebėjau, kad asortimentas čia gerokai didesnis nei mano mėgstamiausiose parduotuvėse, pavyzdžiui H and M arba New Yorkeryje. Mane tai gerokai nustebino, tačiau ne tik tai. Paskaičiavus ir palyginus kainas, aš supratau, kad čia viską galima įsigyti kur kas pigiau, nors prekės atrodo tokios pat kokybiškos – visi firminiai ženklai tokie patys, dydžių taip pat yra įvairių.

Esu ne kartą girdėjusi, kad neverta tikėti viskuo, kas parašyta internete, todėl tai, kad aprašymai taip gražiai skambėjo, manęs tikrai galutinai neįtikino. Taigi, aš nusprendžiau, jog reikia užsisakyti ir įsitikinti, kadangi buvo skelbiama, kad per keturiolika dienų aš turėsiu galimybę savo moterišką kombinezoną grąžinti, jeigu jis man nepatiks.

Užsakiau kombinezoną ir savo draugei, tad bendra pirkinių suma gavosi apie 70 eurų, o tai reiškė, kad gausiu nemokamą pristatymą į namus. Dėl šios žinios labai nudžiugau. Vėliau buvo dar smagiau, kai vos per vieną darbo dieną kombinezonai moterims buvo pristatyti ir jie mūsų nei kiek nenuvylė. Keliems kursiokams, kurie klausė, kur galima būtų Vilniuje įsigyti pigių ir kokybiškų drabužių, taip pat pasakiau, kad kombinezonai vyrams internetu yra gana puikus sprendimas. Rekomendavau jiems šią elektroninę parduotuvę, o vėliau jie man padėkojo, nes niekad dar nebuvo matę tokių mažų kainų už tokią aukštą rūbų kokybę.

Įrašas paskelbtas temoje Laisvalaikis/Pomėgiai ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.