Automobilių nuoma Kaune ir kituose Lietuvos miestuose

Dažniausiai esame įpratę automobilį nuomotis būtent užsienyje, kelionių metu ir su automobilių nuoma Kaune ar kituose  Lietuvos miestuose susiduriame kur kas rečiau. Vis tik ir tai jau gerokai populiarėja. Štai vilniečiai neretai nuomojasi didesnį automobilį tam, kad nuvyktų į Kauno oro uostą pasiimti atskrendančių draugų ar giminaičių, Vilniuje nuomotas automobili praverčia čia atvykstantiems tvarkyti verslo reikalų, na o atostogauti grįžtantys emigrantai jau įpratę, jog oro uostas yra būtent ta vieta, kur jie išsinuomoja automobilį ir kur jį grąžina po savaitės ar dviejų atostogų Lietuvoje. Tad paklausa automobilių nuomai Lietuvoje tikrai yra.

Automobilių nuomaTurbūt niekieno nenustebins faktas, jog daugiausiai automobilių išnuomojama būtent sostinėje. Tai visiškai natūralu. Čia ir daugiausiai gyventojai, ir gausiausi būriai miesto svečių, čia atvyksta žmonės iš kitų Lietuvos miestų tvarkyti įvairių biurokratinių reikalų. Ir tokiu atveju automobilių nuoma leidžia kur kas greičiau susisukti ir viską padaryti, viešasis transportas šiuo atveju tikrai nublanksta. Vis tik Vilnius pakankamai didelis, tačiau dar ne tiek, kad automobiliu nebūtų galima greitai pasiekti įvairių jo kampų ir kampelių.

Tačiau daug dėmesio šioje srityje sulaukia ir Kaunas. Ypač dėl to, jog čia yra antras pagal intensyvumą Lietuvos oro uostas. Tad automobilių nuoma Kaune dažnai naudojasi atostogauti grįžtantys emigrantai. Paprastai jie jau būna pardavę savo čia turimus automobilius, o skolintis nėra nei patogu, nei malonu. Tokiu atveju nuomos punktai dar oro uoste yra tikras išsigelbėjimas. Atskridus savaitei poilsio, galima tiesiog oro uoste gauti norimą automobilį ir juo lankyti visus giminaičius bei draugus, pasibarsčiusius po visą Lietuvą. Paprastai nuomojantis automobilį ilgesniam laikui ir to kaina būna labai nedidelė.

Nereikia pamiršti ir mažesnių Lietuvos miestų. Nors Vilnius ir Kaunas su automobilių nuomos mastais ženkliai lenkia likusią Lietuvos dalį, tačiau vasaros metu ši rinka stipriai atsigauna ir pajūryje. Ypač pastaruoju metu, kuomet Palangos oro uoste ėmė leistis emigrantų pilni lėktuvai tiesiai iš Didžiosios Britanijos. Tuomet besiilsint Palangoje galima išsinuomoti automobilį juo pasiekti norimus aplankyti draugus tame pačiame Kaune ar net Vilniuje. O turint omenyje tai, jog atskridote būtent į Palangą, čia ir bus patogiausia tiek paimti nuomai skirtą automobilį, tiek jį ir palikti.

Įrašas paskelbtas temoje Automobiliai/Motociklai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.