Automobilių nuomos pliusai ir minusai

Automobilių nuoma yra sparčiai populiarėjanti sritis. Jei anksčiau automobiliai buvo nuomojami daugiausia turistams svečioje šalyje, tai šiandien galima pasinaudoti ir automobilio nuoma Vilniuje. Automobilius nuomojasi ne tik tie, kas yra atvažiavę iš užsienio ar kitų Lietuvos miestų, bet ir patys vilniečiai. Tikrai taip. Kodėl? Pateiksime jums keletą pavyzdžių.

        Tarkime, jums staiga prireikė automobilio, o jūsiškis kaip tyčia yra sugedęs. Tokiu atveju autonuoma yra bene geriausia išeitis. Kitas atvejis kiek įdomesnis. Tarkime, kad pardavėte savo automobilį ir norite nuvažiuoti apžiūrėti kito parduodamo automobilio. Tokiu atveju trumpalaikė automobilio nuoma Vilniuje ar kitame mieste jums tikrai gali daug padėti.

      Automobilio nuoma Vilniuje  Kartais prireikia išsinuomoti automobilį ir ilgesniam laikui. Deja, ne visi nuomininkai tokią paslaugą siūlo. Ilgalaikė nuoma gali būti sunkiau randama, tačiau kai kuriais atvejais ji gali labai pasiteisinti, juolab kai ilgesnis nuomos periodas paprastas būna gana pigus, lyginant su trumpalaike nuoma.

        Kodėl nuomotas automobilis yra gerai? Visų pirma, nors nuoma paprastai nėra pigi, tačiau pagalvokite iš kitos pusės. Jūs neturite automobilio. Jūs jį nuomojate. Ką tai reiškia? Neturite automobilio – neturite problemų. Juk nereikia galvoti apie automobilio remontą, tepalų keitimą, techninę apžiūrą. Ar kada skaičiavote, kiek kainuoja automobilio išlaikymas, neskaitant degalų kainos? Galbūt automobilio nuoma yra geresnis ir netgi pigesnis sprendimas? Tik pagalvokite! Jau vien kiek rūpesčių nuo galvos nuima automobilio neturėjimas. Žinoma, jei norėsite išsinuomoti automobilį metams ir kasdien juo važinėti į darbą, tuomet paklosite ne vieną tūkstantį eurų. Tačiau gal jūsų gyvenimo būdas yra kitoks? Gal naudojate automobilį tik žiemos metu ir tai net ne kasdien? Tokiu atveju, automobilio nuoma gali būti netgi labai naudingas dalykas. Juk jei važinėjate tik 5 mėnesius per metus, kam likusius 7 mėnesius laikyti kieme rūdis renkantį automobilį?

        Automobilio nuoma Vilniuje šiandien yra paprasta ir patogi. Tačiau yra atvejų, kai nuomotis automobilį neverta. Vienas dalykas – jei automobilį naudojate kasdien, tuomet pigiau bus pirkti naudotą automobilį ir jį eksploatuoti. Kitas dalykas – jei turite savo automobilį, jį galite greitai pasiekti. Na o jei staiga prireikia automobilio ir jo neturite, jums reikės lėkti į nuomos punktą. Tiesa, Vilniuje tai gal ir nebus didelė bėda, tačiau kituose miestuose rasti autonuomos punktą gali būti sunkiau. Todėl pagalvokite, kas jums labiau apsimoka ir pasirinkite geriausią variantą.

Įrašas paskelbtas temoje Automobiliai/Motociklai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.