Avokadų aliejus – neišsemiamos teigiamos savybės

Avokadai yra puikiai žinomi dėl savo bene magiškų sveikatai ir grožiui naudingų savybių. Jau kurį laiką visame pasaulyje yra labai paplitęs avokadų aliejus – nors, žinoma, jo gamyba vyksta jau daugybę šimtmečių. Tai visiškai natūrali priemonė, kurioje yra begalė naudingų vitaminų ir mineralų. Avokadų aliejų labai dažnai naudoja sprendžiant įvairias sveikatos problemas ir gerinant odos būklę (ką jau kalbėti apie tai, kad jis taip pat idealiai tinka ir maisto gamybai).

Kad ir kokį avokadų vartojimo ir naudojimo būdą pasirinktumėte, galite neabejoti, kad jūsų organizmas gaus labai daug reikiamų medžiagų.

Avokadų aliejus

Prevencija nuo krūties, burnos ir prostatos vėžio

Daugybė atliktų tyrimų rodo, kad avokado vaisius yra puiki priemonė norint apsisaugoti nuo krūties vėžio. Tam padeda jame esanti oleino rūgštis. Be to, dėka dar daugybės kitų naudingų medžiagų, šis vaisius yra pripažįstamas kaip labai efektyvi priemonė gydant burnos ir prostatos vėžio pažeistas ląsteles.

Gerina regėjimą

Pagerėjęs regėjimas yra dar vienas privalumas, kurį suteikia avokadas – tiek vartojant jį neapdorotą, tiek ir bet kuriuo kitu būdu. Lyginant su kitais vaisiais, avokaduose yra daugiausiai karotinoidų grupės medžiagos – luteino. Ši medžiaga padeda užkirsti kelią įvairioms su regėjimu susijusioms sveikatos problemoms.

Kontroliuoja cholesterolio lygį kraujyje

Kadangi avokaduose yra daug mononesočiųjų riebalų rūgščių, tai yra bene geriausias būdas sumažinti aukštą cholesterolio lygį kraujyje. Šiame vaisiuje taipogi yra daug beta-sitosterolio, kuris sumažina fosfolipidų lygį apytiksliai iki 20 proc., vartojant jį kiekvieną dieną.

Šviesesnė ir sveikesnė oda

Kadangi avokaduose yra daug vitamino A, avokadų aliejus yra idealus pagalbininkas mūsų plaukams ir odai. Jis pašalina bene visas negyvas odos ląsteles. O glutamino ir amino rūgštys padeda išvalyti odą ir apsaugo ją nuo jai kenksmingų aplinkos veiksnių, oro sąlygų, ultravioletinių saulės spindulių, dulkių ir taršos.

Taigi, jei norite sustiprinti savo sveikatą, užkirsti kelią daugelio ligų kilimui ir turėti gražią bei lygią odą, avokadų aliejus taps nepamainomas jūsų pagalbininkas. Įtraukite jį į savo kasdienę rutiną ir labai greitai pamatysite teigiamus rezultatus.

Įrašas paskelbtas temoje Sveikata/Medicina. Išsisaugokite pastovią nuorodą.