BCAA ir kiti papildai: kur juos pirkti?

bcaaLietuvoje vis daugiau entuziastų siekia gerų rezultatų sporto srityje – tiek vyrai, tiek ir moterys intensyviai sportuoja nustatytu grafiku tam, kad turėtų atletišką bei šiuolaikišką kūną, kurį demonstruoti nebūtų gėda. Kaip bebūtų, dauguma šių sportininkų, o ypač pradedančiųjų naudoja įvairius sporto papildus. Su jais viskas tampa lengviau ir pigiau. Dažniausiai naudojami papildai – BCAA (amino rūgštys), „geineriai“, kreatinas ir įvairūs vitaminai yra parduodami tiek internetu, tiek ir specialiose fizinėse parduotuvėse. Jeigu ir jums yra aktualus šių papildų įsigijimas, turėtumėte apsižvalgyti ten kur jie pardavinėjami.

Sporto klubuose galite įsigyti įvairių rūšių papildų. Čia tiksliau norėtume pakalbėti apie siūlomus „gaivinančius“ ir jėgas padedančius atgauti kokteilius tiesiai iš sporto klubo baro. Juose dažniausiai rasite visas reikalingas medžiagas – baltymus, amino rūgštis, vitaminus ir t.t. Žinoma, tokia vieno kokteilio kaina sporto klube yra gana nemaža, tačiau ar pagalvojote iš ko jie yra gaminami? Būtent iš tam tikrų papildų, kuriuos galite įsigyti ir patys. Sporto klubuose jums yra pasiūlomi „geineriai“, kurie yra suplakami įprastu būdu, kaip tai daro kiekvienas save prižiūrintis sportininkas. Esmė yra tame, kad už keliolika tokių kokteilių jūs sumokate nežmoniškus pinigus, kai tuo tarpu viską galite daryti patys. Už tą sumą, jūs geriau įsigykite tų pačių papildų mėnesiui, nes ir kaina bus mažesnė, ir pasirinkimas didesnis. Čia kalbame apie tuos papildus, kurie yra miltelių sudėties. Jie dažniausiai yra perkami didesniais kiekiais, po keletą kilogramų iškart, nes kuo didesnę pakuotę pasiimate, tuo mažesnę kainą mokate. Siūlytume įsigyti kokio tik norite skonio „geinerius“ ir susiplakę juos, neškitės tiesiog į sporto klubą specialiose gertuvėse. Jūs išvengsite didelių išlaidų, o naudą gausite tą pačią ar net didesnę.

BCAA (amino rūgštys) taip pat yra pardavinėjamos sporto klubuose ir šiuos produktus dažniausiai siūlo treneriai – jie jais prekiauja. Vėl gi – jums siūloma produkcija sporto klube bus brangi, todėl siūlytume juos pirkti taip pat patiems.

Elektroninės parduotuvės, kurios prekiauja sporto papildais, yra geriausias pasirinkimas – čia kaina mažiausia ir kokybė aukščiausia ir kalbame būtent apie visus sporto papildus.

Įrašas paskelbtas temoje Kita, Laisvalaikis/Pomėgiai, Pirkiniai/Paslaugos, Sportas, Sveikata/Medicina ir pažymėtas , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.