Drabužiai vaikams: pirkti iš užsienio ar Lietuvoje?

drabuziai vaikamsVaikiški rūbeliai dabar kainuoja gana brangiai, tačiau nesuprantama kokios kliūtis neleidžia tėveliams rinktis el. parduotuvių, kuriose drabužiai vaikams kainuoja žymiai mažiau. Dabar dar daug tėvų renkasi įprastas fizines parduotuves, kuriose rūbelių antkainiai vis dar yra ganėtinai aukšti, tačiau jeigu pažiūrėtumėte į internetine prekiaujančių pardavėjų pasiūlymus, pamatytumėte, kad sutaupyti galima net kelis kartus daugiau pinigų nei iki šiol. Visi vaikiški rūbeliai turėtų būti perkami iš internetinių parduotuvių, nes ko gero sunku būtų atrast tokių vietų, kurios pasiūlytų mažesnes kainas nei el. parduotuvių savininkai. Be abejo, tai nereiškia, kad reikia rinktis atsitiktinius pardavėjus – reikia kruopščiai pasidomėti kiekvienu pasiūlymu.

Pigiai kainuojantys vaikiški rūbeliai dabar siūlomi ne tik lietuviškose el. parduotuvėse – juos galima užsisakyti ir iš užsienietiškų el. parduotuvių. Ką rinktis būtų geriausia? Jums reikia žinoti tai, kad daug kas priklauso nuo tos šalies, kurioje vykdoma prekyba. Tai reiškia, kad jeigu jūs pasirinksite kinišką el. parduotuvę ir iš ten pirksite vaikiškus rūbelius, tai bus nemaža tikimybė, kad jums teks mokėti ne tik didelius pristatymo mokesčius – jums reikės mokėti muito mokesčius, kurie padidins visas išlaidas. Tad, jeigu jūs perkate rūbelius vaikams reguliariai, tai geriau būtų rinktis lietuviškas internetines parduotuves, nes ten nebus taikomi jokie muito mokesčiai, o tai reiškia, kad nesusidarys jokios papildomos išlaidos. Tuo labiau, kad pristatymas iš lietuviškų el. parduotuvių kainuoja viso labo vos porą eurų, o kiti pardavėjai gali pasiūlyti netgi nemokamą pristatymą.

Kalbant apie lietuviškas vaikiškų rūbelių parduotuves, tai jums reikėtų žinoti, kad ten kainos yra vienos mažiausių, bet kaip jau minėjome, jums tikrai nereikėtų rinktis atsitiktinių pardavėjų. Rinkitės tuos prekybininkus, kurie turi užsitarnavę gerą reputaciją ne tik dėl kainų, bet ir kokybės. Žinoma vaikiškų drabužių parduotuvės gali pasiūlyti nemažą asortimentą, tad tikrai turėtumėte išbandyti el. prekybą.

Kas liečia mokesčius, tai tiesiog reikėtų žinoti, kad lietuviškos el. parduotuvės už pristatymą nereikalauja nė cento tuo atveju, jeigu pirkėjas pasiekia nustatytą sumą už pirkinius. Būtinai atsižvelkite į šią sąlygą.

Įrašas paskelbtas temoje Kita, Pirkiniai/Paslaugos, Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.