Durys: pagal kokias taisykles jas rinktis?

durysImantis namų būsto renovacijos darbų, neretai tenka patirti papildomas išlaidas dėl nekokybiškų medžiagų įsigijimo – kiekvieną kartą yra rekomenduojama dairytis į kokybiškus gaminius, o ne mažiausia kaina pasižyminčius produktus. Žinoma, kai kurie lietuvaičiai turi įprotį – kuo pigiau įsigysi, tuo geriau, tačiau renovuojant būstą, ši taisyklė nealioja. Ypač kai visuose namuose yra įstatomos naujos durys, nes pastebima, kad būtent joms yra skiriamas netinkamas biudžetas. Durų pasirinkimas yra gana paprastas jeigu yra taikomos standartinės taisyklės, o kokios jos – kalbame žemiau.

  • Norint tinkamai paskirstyti biudžetą, kiekvienos durys turi būti perkamos atsižvelgiant į paskirtį. Pavyzdžiui, lauko įėjimui geriausia naudoti šarvuotas – jos apsaugos nuo įsilaužėlių. Jeigu norite turėti dvejas – iš vidaus galite montuoti papildomas – iš kokybiškos medienos. Didžiausia klaida yra renkantis vidaus kambariams atskirti – kam jums brangios durys, kai tuo tarpu galite įsigyti paprastesnes, bet ne ką mažiau patrauklesnes duris? Jeigu taupote, tai čia jums kuo puikiausiai tiks pagamintos iš faneros ar spaustos medienos. Kainos atžvilgiu tai yra bene optimaliausias variantas. Juk jums vidaus kambariams nereikia užtikrinti saugumo nuo vagių – tai daro laukinės durys.
  • Perkant duris, būtina apžvelgti gaminių specifikaciją. Jeigu matote, kad pardavėjas jums siūlo aukštos kokybės medines duris, tačiau kaina yra nesuvokiamai maža, tai gali būti, jog kažkas čia yra negerai. Turite patys apžiūrėti jums siūlomus gaminius ir tik įsitikinus, kad jums yra siūloma tai apie ką kalbama, tik tada įsigyti siūlomus produktus.
  • Išmatavimai dažnai priverčia gaišti laiką ir patirti papildomas išlaidas. Kai kurie žmonės duris perka ekspromtu, pamiršdami, kad jiems reikia tam tikrų išmatavimų. Jeigu įsigysite per mažas, tai ką gi darysite? Keisite sieną? Žinoma, kad ne… Tad šiuo atveju siūlytume gerai viską išmatuoti ir turint reikiamus dydžius, tiesiog kreipkitės į pardavėją, nes jis tada sutaupys jums laiko renkantis – jis parodys siūlomus gaminius, kurie atitiks jūsų poreikius. Dėl netinkamo dydžio durų įsigijimo, jums teks patirti nemažai laiko sąnaudų – gražinti jas pardavėjui, o jeigu dar ir jas apgadinate kažkiek, tai pinigai bus išmetami į balą.
Įrašas paskelbtas temoje Būstas, Ekonomika/Verslas, Kita ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.