Eurovizija – nuo šiol ir internetu

Svarstote, ar galima savo mėgstamiausias laidas žiūrėti ne tik per televizorių, tačiau ir vėliau jas atsisiųsti arba tiesiog peržiūrėti internetu? Jeigu turite gerą interneto ryšį, kuris jums leistų netrukdomai ir gana greitai atsisiųsti video failus, tuomet tokia galimybė yra tikrai lengvai pasiekiama. Vienintelis dalykas, kurį jums reikia žinoti – tai portalo adresą, iš kurio galite atsisiųsti visas mėgstamiausias laidas. Kai kurie TV kanalai net gi turi specialius portalus, kuriuose visos laidos gali būti dar kartą peržiūrėtos aukščiausia kokybe. Taip pat yra ir kitokių portalų, kurie siūlo ne tik peržiūrėti, bet ir atsisiųsti visas patikusias laidas.

eurovizija-2012-logotipasTas pats galioja ir didiesiems šou, kurie rodomi tiesiogiai. Pavyzdžiui, eurovizija internetu rodoma jau ne pirmus metus. Ypač tai svarbu asmenims, kurie negyvena Lietuvos teritorijoje, tačiau vis vien norėtų pamatyti šį nuostabų dainų šou lietuvių kalba. Nors anksčiau tai buvo neįmanoma, dabar tokia galimybė darosi įprasta – eurovizija gali būti stebima iš bet kurio pasaulio kampelio, o kalba, kuria žiūrėsite, priklauso tik nuo jūsų. Negana to, eurovizija per internetą dažnai transliuojama net gi aukštesne kokybe, negu per televiziją, todėl stebėti eurovizijos transliaciją tikrai verta.

Nesvarbu, ar žiūrėsite pačią naujausią euroviziją, ar tiesiog norėsite sugrįžti prie šou, kuris vyko prieš du ar tris metus – internete galite rasti visą archyvą eurovizijos pasirodymų, taip pat galėsite atsisiųsti ir eurovizijos dainos, kurios jums patinka. Eurovizijos dainos gali būti prieinamos mp3 formatu, kuris dabar pats populiariausias. Aukščiausia šio formato kokybė siekia 320 kbps, kas yra tikrai neblogai, ir palyginti, neužima labai daug vietos.

Negana to, dabar per internetą galite stebėti ne tik naujausias eurovizijos ir kitų laidų transliacijas, tačiau ir stebėti naujus ir klasikinius filmus, mėgstamiausias laidas, atsisiųsti jas į savo kompiuterį ir net gi persikelti į išmaniuosius telefonus. Tai yra labai patogi funkcija, kuri leidžia mėgstamiausius media failus visuomet turėti su savimi.

Įrašas paskelbtas temoje Išsilavinimas/Mokslas. Išsisaugokite pastovią nuorodą.