Fotoepiliatoriai: privalumai ir patarimai

Pastaruoju metu moterys vis dažniau renkasi nepageidaujamus plaukelius šalinti nebe vaško procedūromis ir brangiais vizitais į grožio saloną, o namuose, epiliatoriaus pagalba. Plaukų šalinimas vašku odą labiau dirgina. Vaškas prikimba prie odos ir depiliuojant yra pašalinamas viršutinis odos sluoksnis. Oda ima pleiskanoti, būna paraudusi. Fotoepiliatoriai plaukelį paprasčiausiai sugriebia tarsi smulkiais pincetais ir jis iškart pašalinamas. Šios procedūros metu oda mažiau dirginama, ir nėra panaikinamos viršutinės odos ląstelės. Toliau aptarsime epiliatoriaus teikiamus privalumus.

Pagrindiniai fotoepiliatoriaus naudojimo privalumai:

  • Švelnus veikimas – nėra įpjovimų ar išbrėžimų pavojaus. Fotoepiliatoriai turintys šaldymo funkciją, sumažina skausmą, tad ruošiant savo odą vasaros sezonui šis prietaisas yra neapsakomai kartų daugiau veiksmingesnis nei įprasti peiliukai, kuomet plaukeliai jau antrą dieną ima ataugti
  • Ilgai išliekantis glotnumas – plaukai šalinami su šaknimis, jie išraunami, tad glotnumas išlieka iki 6 savaičių.
  • Ilgiau išlieka įdegis – depiliuojant vašku, kuomet pasišalina viršutinis odos sluoksnis kartu pasišalina ir visas jūsų įdegis. Taip nenutiks, jei pasirinksite naudotis epiliatoriumi.

FotoepiliatoriaiPrieš renkantis fotoepiliatorių svarbu yra atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus, kurie padės jums išsirinkti tinkamai. Visų pirma, pincetų skaičius, rinkitės pagal tai, kokias kūno vietas ruošiatės dažniausiai depiliuoti, taip pat, pasirinkite drėgno arba sauso plaukų šalinimo prietaisus. Tai priklauso kaip labiau mėgstate depiliuotis, vonioje ar sausoje aplinkoje. Perskaitykite instrukciją ir atkreipkite dėmesį, kurioms kūno vietoms jūsų išsirinktas fotoepiliatorius yra tinkamas. Kai kurie tinka visoms, net ir veidui, kiti, dažniausiai skirti kojoms ir rankoms. Pasirinkite tokį, kuris atitiktų jūsų lūkesčius. Patikrinkite bateriją, patogiausia rinktis pakraunamas baterijas, nes jos tarnauja šiek tiek ilgiau.

Kad epiliacijos procedūra būtų sėkminga prieš tai pagulėkite šiltoje vonioje. Efektyviau pašalinami plaukeliai tuomet, kai oda yra minkšta. Šis variantas tinka tik tada, jei naudojate drėgnų plaukų šalinimo epiliatorių. Odą pašiauškite, kad visi plaukeliai atliptų nuo odos ir prietaisui būtų lengviau prieinami. Po procedūros būtinai nuraminkite odą drėkinamuoju kremu ar losjonu. Atlikus viską teisingai galėsite mėgautis tobula oda be jokių nepageidaujamų plaukelių ant jos iki 6 savaičių.

Įrašas paskelbtas temoje Pirkiniai/Paslaugos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.