Gipso kartono montavimas nėra vienintelis darbas, kuris bus reikalingas

gipso kartono montavimasVidaus įrengimui kiekvienas išleidžia gana nemažai pinigų, nes vis dėlto – vidaus apdaila reikalauja ir gana brangių medžiagų, tačiau, verta pabrėžti, kad dabar galima apsieiti ir be didelių išlaidų, tiesiog reikia tinkamai suplanuoti visą interjerą. Vidaus įrengimui dabar daug kas renkasi gipso kartoną, nes tai viena pigiausių medžiagų, kurią dekoruoti galima be papildomų brangių medžiagų. Gipso kartono montavimas yra gana sudėtingas darbas, todėl tokius darbus reikėtų perleisi tik profesionaliems specialistams. Renkantis vidau apdailą, gipso plokštės sudaro galimybę sienas dekoruoti pagal daugelį variantų, nes vis dėlto – galima tas sienas tiesiog nudažyti arba galima rinktis ir špakliavimo metodiką, kuri padarytų sienas išskirtinio stiliaus.

Būtina akcentuoti, kad gipso kartono plokščių montavimas nėra vienintelis darbas, kurį turės atlikti specialistai, nes vis dėlto – sienas tolimesniam dekoravimui reikia ir paruošti. Montuotojams bus būtina tinkamai sudėti visas plokštes t.y. lygiai, o taip pat paskui reikės užglaistyti tarpus ant jų dedant ir specialų tinklelį. Sienų dekoravimas prasideda tik po to kai visos gipso plokštės yra sumontuotos, užglaistomi tarpai bei galiausiai gruntuojamos sienos.

Sienų glaistymas yra itin svarbus, nes po šio darbo seka jau kiti – apdailos darbai. Glaistymas reikalingas tam, kad būtų surinktos viso dulkės. Sukuriamas specialus sluoksnis, kuris leidžia tiek dažams, tiek tapetams geriau klijuotis ant sienų. Verta paminėti, kad šie keli darbų etapai yra įkainojami atskirai, todėl būkite pasiruošę išleisti atitinkamą sumą pinigų.

Gipso montavimo kainos dažniausiai nustatomos pagal plotą bei karkaso konstrukcijų ilgius. Yra tokių specialistų, kurie ima atskirus mokesčius už karkaso paruošimą bei plokščių montavimą. Karkaso montavimo kaina nustatoma pagal bėginius metrus, o plokščių montavimo kainos nustatomos pagal kvadratinius metrus. Tas pats taikoma su glaistymu bei dažymu ar tapetavimu.

Visi tokie statybų darbai gali būti atliekami arba atskirų specialistų, arba tų pačių. Tiesiog reikia žiūrėti kurie vidaus specialistai gali pasiūlyti platesnį paslaugų sąrašą. Žinoma, reikia rinktis tuos, kurie visus darbus atlieka profesionaliai, o ne kuo pigiau.

Išsamiau skaitykite svetainėje http://graziapdaila.lt

Įrašas paskelbtas temoje Būstas, Kita, Pirkiniai/Paslaugos, Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.