Greitos paskolos internetu

greitos paskolos internetuKai kuriems ieškantiems paskolos neretai kyla įvairiausių minčių, kad kažkokie privatūs kreditoriai paskolins pinigų geresnėmis sąlygomis, tačiau realybė yra tokia, kad Lietuvoje greitieji kreditai internetu yra suteikiami geriausiomis sąlygomis būtent pačiose populiariausiose bendrovėse. Kai kurios nustato išties mažas palūkanas, kuriomis skųstis nebūtų galima, nes atsižvelgiant į kredito terminą, ko gero joks privatus skolintojas geresnių sąlygų nepasiūlys. Norintiems pasiskolinti pinigų nuotoliniu būdu, nereikėtų manyti, kad internete jūs surasite kažką geriau – rinkitės žymiausias kredito bendroves vien dėl saugumo, nes patekę į neaiškių asmenų rankas, galite būti apgauti.

Greitųjų kreditų įmonės įprastai skolina tiek trumpiems, tiek ir ilgiems laikotarpiams. Tiesa, didžiausias terminas yra iki penkerių metų. Dabar yra kelios didelės įmonės, kurios skolina šiam laikotarpiui, o sumos vienose vietose yra ribotos, o kitose – nustatomos pagal kiekvieno kliento finansinį pajėgumą. Jeigu jums reikia nemažos sumos keliems metams, tada jokiu būdu nereikėtų vargintis skelbimų portaluose ieškant kažkokių privačių skolintojų – tik greitųjų kreditų bendrovės jums galės paskolinti reikiamą sumą. Tuo labiau, kad privatiems asmenims, kurie nėra registruoti vartojimo kredito davėjų sąraše, nėra leidžiama teikti vartojimo kreditus.

Turite žinoti, kad greitos paskolos internetu gali būti suteikiamos tik tų kreditorių, kurie turi visus reikalingus veiklos vykdymo leidimus. Tai reiškia, kad tokie vartojimo kredito davėjai turi teikti prašymus įregistruoti juos į viešą kreditorių sąrašą. Tą registravimo procedūrą atlieka Lietuvos banko priežiūros institucija. Taip pat tokiems kreditoriams yra taikomi specialūs veiklos vykdymo reikalavimai – jie turi vadovautis specialiomis nuostatomis, kurios apibrėžia kokia tvarka reikia nustatyti kliento mokumą. Kliento mokumo vertinimas yra būtinas, o svarbiausia – jis turi būti įvertintas atsakingai.

Kliento mokumo vertinimo metu, kredito bendrovė patikrins jūsų kredito reitingą, peržiūrės kredito istoriją, surinks ir analizuos jūsų pateiktus duomenis apie pajamas bei išlaidas, o taip pat įvertins ir jūsų jau turimus kitus  finansinius įsipareigojimus kitoms kredito bendrovėms. Toks kliento duomenų analizavimas yra būtinas, tuo labiau, kad visą šią informaciją, kredito teikėjai privalo patikrinti, jog klientas nesugalvotų apgaulės būdu išvilioti pinigų.

Įrašas paskelbtas temoje Ekonomika/Verslas, Kita, Kompiuteriai/Internetas, Pirkiniai/Paslaugos, Uncategorized ir pažymėtas , , , , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.