Greituosius kreditus rinktis reikia kuo atsargiau

greitieji kreditaiKaip tinkamai išsirinkti kreditą žino ne kiekvienas vartotojas – daugelis greičiausiai pasirinktų pirmą pasitaikiusią bendrovę, tačiau ekspertai pataria tokių atsakomybės reikalaujančių paslaugų nesirinkti neįvertinus visų niuansų. Greito kredito beieškantiems vartotojams siūloma vertinti kiekvienos kreditų bendrovės pasiūlymą, nes kiekvienas jų yra su skirtingais privalumais ir trūkumais. Pirmiausia reikėtų pradėti naršyti specializuotus portalus, kuriose pateikiamas kreditų bendrovių sąrašas. Tuose sąrašuose jūs rasite specialius pasiūlymus, nes tai tiesiog paskolų palyginimo svetainės. Jos yra naudingos tuo, kad vartotojai iškart gali matyti kuri kredito įstaiga siūlo geriausias sąlygas skolinimuisi. Štai, portale www.greitesniskreditas.lt rikiuojami visi pasiūlymai pagal mažiausią metinę palūkanų norma arba pagal specialius pasiūlymus bei akcijas.

Visiems vartotojams reikia žinoti, kad kreditingumo vertinimas bus privalomas ir visai nesvarbu ar jūs turite skolų ar ne. Kreditingumo vertinimo procedūra yra būtina dėl to, kad to reikalauja mokumo vertinimo nuostatai. Tų nuostatų turi laikytis kiekvienas vartojimo kredito teikėjas, kuris yra įtrauktas į Lietuvos banko viešą sudarytą sąrašą. Kredito ieškantys asmenys tiesiog turi suprasti, kad Lietuvoje skolintis iš tokių bendrovių jau nebegali tie, kurie neturėtų pinigų iš ko mokėti kredito įmokas ar grąžinti visas skolas per nurodytą terminą. Dėl to kreditingumo vertinimo procedūra ir yra būtina – ja siekiama sumažinti blogųjų paskolų skaičių.

Tiems, kam reikia paskolos, nebūtina kreiptis į tradicines vartojimo kreditus išduodančias bendroves. Šiuo metu Lietuvoje sparčiai plečiasi sutelktinio finansavimo platformų sąrašas. Tose platformose galite bandyti skolintis ir jūs. Grįžtant į pradžia – minėtos paskolų palyginimo svetainės įtraukia ir šias platformas į paskolų palyginimo puslapius, tad būtinai pasidomėkite tuo. Šiose platformose įprastai paskolas gauna tie patys vartotojai, kurie gali skolintis iš vartojimo kredito bendrovių. Tai reiškia, kad ir šiose platformose bus atliekamas kreditingumo vertinimas. Pabrėžtina, kad kai kurių platformų vidinėse taisyklėse nurodoma, jog besiskolinantis asmuo turi pateikti ir užstatą. Žinoma, tai taikoma ne visose sutelktinio finansavimo platformose. Tiesiog, jeigu ieškote geriausios paskolos, tai pirmiausia apžvelkite ką siūlo minėti palyginimų portalai. Vienas iš tokių tinklapių – www.Ipaskolos.com/paskolu-palyginimas, tad būtinai jame apsilankykite.

Kas liečia kredito gavimą lengviausiu keliu, tai čia reikia akcentuoti  būtent asmenų ekonominę padėtį. Kiekvieno kliento finansinė padėtis yra skirtinga, todėl įprasta, kad kredito įstaiga visuomet atsižvelgs į visus niuansus individualiai. Tai reiškia, kad kai kuriose bendrovėse paskolos gali būti išduodamos pagal individualias sąlygas – kuo kreditingumas geresnis, tuo palankesnėmis sąlygomis gali būti išduodama paskola. Be abejo, visuomet reikėtų rinktis netradicines bendroves, nes populiariausi greitųjų kreditų tiekėjai visuomet nustato visas sąlygas vienodai, skiriasi tik jų skolinimosi limitai naujiems ir lojaliems klientams.

Jeigu internete ieškosite geriausio paskolų pasiūlymo, tai būtinai įvertinkite visus niuansus, jog vėliau nebūtų bėdų su skolų grąžinimu.

Įrašas paskelbtas temoje Ekonomika/Verslas, Kita, Pirkiniai/Paslaugos, Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.