IBC konteineriai

ibc konteineriaiNemaža dalis ūkininkų ir verslininkų veiklos apimtims padidinti renkasi tokį inventorių kaip – IBC konteineriai. Kalbame apie tas įmones, kurios transportuoja įvairias medžiagas. Šių konteinerių naudojimas yra paplitęs tarp ūkininkų, transporto bei logistikos paslaugas teikiančių bendrovių, o taip pat ir paprastiems žmonėms prireikia tokių konteinerių asmeninėms reikmėms. Dauguma konteinerių dažniausiai yra perkami su papildomais priedais – metalinėmis dėžėmis, išpilstymo įranga ir t.t. Kainos tokių konteinerių taip pat nėra labai didelės, todėl tai yra vienas priimtiniausių variantų siekiant palengvinti savo veiklą.

IBC konteineriai ūkiuose dažniausiai yra naudojami siekiant gabenti trąšas, vandenį bei kitas medžiagas. Paprasčiausiai, trąšos tokiuose konteineriuose būna laikomos saugiai ir nors jos yra didelio tūrio, vis tiek jo sugeba atlaikyti didelį krūvį, nes pradžioje jau minėjome – jos perkamos ir su papildomais priedais. Metalinės dėžės sustiprina jų stovį, todėl į jas galima talpinti viską. Trąšos tokiuose konteineriuose neišsilieja, nes jos laikomos saugiai, o nutekėjimo vietų yra vos viena – dvi ir dažniausiai, jos būna tinkamai saugomos specialiomis priemonėmis bei uždarymo mechanizmais. IBC konteinerių naudojimas trąšoms yra vienas geriausių ne tik gabenant, bet ir laikant. Jos nebūna lengvai pažeidžiamos graužikų, todėl net ir sandėliavimo atžvilgiu čia viskas yra puiku – su tokiais konteineriai sutaupoma daug vietos, juos lengvai transportuoti, nereikia daug vargti, kad visas cheminis turinys būtų pervežamas į kitą vietą, nes su papildoma įranga tai padaryti yra itin lengva.

IBC konteinerių yra įvairių – nuo didelio pasirinkimo tūrio atžvilgiu iki įvairios įrangos įsigijimo. Šie konteineriai ypač dažnai naudojami net ir pramonėje – klijų, bei kitų medžiagų eksportui į kitas šalis ar tiesiog cheminių medžiagų gabenimui Lietuvos ribose. Su šiais konteineriais galima gabenti viską – vandenį, kurą, skystas medžiagas transportui ir t.t. Specialiai pritaikyti konteineriai gali būti naudojami ir degalų laikymui bei gabenimui – sandarūs konteineriai tikrai neleis kurui garuoti. Šis inventorius naudojamas ir kitų, automobiliams ir didesniam transportui, naudojamų medžiagų laikymui bei transportavimui, tad nenuostabu, kad dauguma šių sričių bendrovių, šiais konteineriais keičia įprastus bakelius ar mažo tūrio talpas.

Įrašas paskelbtas temoje Automobiliai/Motociklai, Ekonomika/Verslas, Kita, Pirkiniai/Paslaugos ir pažymėtas , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.