Intymus gyvenimas ir internete besimezgančios pažintys

Sex pazintysTurbūt daugelis žmonių viliasi pasimylėti vos po pirmojo pasimatymo. Tai yra visiškai natūralu, kadangi bet kuriuo atveju kiekvieni rimti santykiai veda būtent prie kūniškų malonumų tenkinimo. Kadangi nemaža dalis žmonių nenori ilgai laukti, o nori šiuos malonumus patirti kaip įmanoma greičiau, dažnai pasirenkamos internete besimezgančios sex pazintys. Pastaruoju atveju antrąją pusę lovos žaidimams galite turėti net nenukeliavę į pasimatymą.

Skamba viliojančiai? Be jokios abejonės, nes tūkstančiai žmonių kasdien sex pažinčių portaluose ieško partnerių savo aistrai patenkinti. Suprantama, kad įprasti pažinčių portalai yra tiesiogiai susiję su ilgais ir daugkartiniais pasimatymais, vakarienėmis žvakių šviesoje, įvairiomis mielomis dovanėlėmis ir kitais nuo naujų pažinčių neatsiejamais atributais. Tačiau sex pažintys visą tai eliminuoja ir leidžia susitelkti tik ties seksu. Būtent tuo, dėl ko žmonės lankosi šio tipo pažinčių portaluose.

Jei iki šiol internetu bendraudavote tik įprastuose ir visiems prieinamuose pažinčių portaluose, tuomet sex pažintys jums bus visiškai kitoks ir dar neatrastas internetinis pasaulis. Tokiuose tinklalapiuose tikrai niekas nesupyks, kad pokalbį pradėsite intymiomis mintimis. Niekas taip pat nesupyks ir dėl to, kad praleisite standartinius susipažinimo etapus ir visą dėmesį sutelksite būtent į seksą ir seksualines fantazijas. Sex pažinčių tinklalapiuose tai yra įprasta ir priimtina.

Be to, šiuose portaluose bendrauti yra kur kas smagiau, nei tai daryti įprastose pokalbių svetainėse. Jūs galite jaustis savimi ir nesibaiminti, kad pašnekovas ar pašnekovė jūsų nesupras. Kai yra bendras tikslas, bendravimas tampa laisvesnis ir malonesnis. Galite būti visiškai atsipalaidavę, pasakoti apie savo seksualinius potyrius ar troškimus, kuriuos norėtumėte įgyvendinti. Taip pat, bendrauti galite tik su tais žmonėmis, kurie jus labiausiai domina, o nepatinkančius – tiesiog ignoruoti.

Jei pasirinksite internetines sex pažintis, jūsų gyvenimas neabejotinai pasikeis. Jame atsiras daugiau reguliaraus sekso, o tai, be abejo, gerins jūsų nuotaiką, suteiks daugiau jėgų ir praskaidrins kasdienybę. Nesivadovaukite atgyvenusiu požiūriu ir į gyvenimą pradėkite žiūrėti kur kas lengviau ir atviriau. Kai išsilaisvinsite iš jus varžančių tabu, suprasite, kad kiekviena diena gali būti labai spalvinga ir įdomi.

Įrašas paskelbtas temoje Laisvalaikis/Pomėgiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.