Jaukumą savo namuose sukurti nėra sudėtinga

Ar tikrai kiekvienas sau gali leisti naudotis profesionalių interjero dizainerių paslaugomis? Atsakymas yra akivaizdus, todėl labai dažnai daugelį darbų tenka nudirbti savo pačių rankomis. Be abejo, tokiu atveju reikėtų žinoti, kas gali palengvinti visą procesą ir padėtų sukurti puikiai atrodantį būsto interjerą.

Sienos gali būti šviesios ir neutralios

Jei namuose pasirenkate šviesias sienų spalvas, tuomet atsiranda kur kas daugiau lankstumo ir galimybių dekoravimo bei interjero kūrimo darbuose, suteikiant progą pritaikyti net ir labai skirtingų spalvų detales. Tuo tarpu, jei sienos bus skirtingų ir ryškių spalvų – susidursite su kur kas sudėtingesne užduotimi, nes teks dar labiau derinti įvairius interjero elementus. Norint, kad skirtingos erdvės nebūtų vienodos, galima išsaugoti šviesias spalvas, tiesiog pakeičiant atspalvius.

Jūsų namuose esantys baldai turi tarpusavyje „susikalbėti“

RoletaiTrumpiau tariant – namuose turėtų vyrauti harmonija ir darna. Baldai neturėtų būti labai skirtingi ir nederantys tarpusavyje. Šiandien yra labai daug įvairių sprendimų, kuriuos galime pasitelkti interjero kūrime, todėl neribokite savo fantazijos ir pasistenkite suderinti savo namuose esančius baldus. Jie turi „susikalbėti“ tarpusavyje. Tuomet namuose vyraus puiki atmosfera.

Įsileiskite šviesą

Apšvietimas yra labai svarbi interjero detalė, tačiau juo naudojamės tuomet, kai už lango tampa tamsu. Tuo tarpu dienos metu turime pasirūpinti, kad į mūsų būstą patektų pakankamai šviesos iš lauko. Jei mūsų langus nuolat dengs labai storos užuolaidos, namuose tikrai nesukursime jaukios atmosferos. Tuo tarpu, jei bus pritaikyti originalūs ir labai puikiai derantys roletai – situacija pasikeis akimirksniu. Jų įvairovė palengvins šios užduoties sprendimą, leidžiant išsirinkti tobulai derantį variantą.

Nepamirškite veidrodžių

Galbūt pastebėjote, kad daugumoje būstų veidrodį galime rasti tik šalia lauko durų ir vonios kambaryje. Tačiau jei bent po vieną veidrodį pakabinsime kiekviename kambaryje – galėsite džiaugtis vizualiai padidėjusia erdve. Tai labai stilingas ir originalus interjero sprendimas.

Meno dirbiniai ir kitos interjero detalės

Pagyvinti bendrą namų interjerą taip pat gali padėti tinkamai pasirinkti meno dirbiniai (pvz., paveikslai, statulėlės ir kt.) bei įvairios smagios interjero detalės, todėl nepraleiskite progos peržvelgti šių interjero kūrimui puikiai tinkančių elementų asortimentą.

Įrašas paskelbtas temoje Būstas. Išsisaugokite pastovią nuorodą.