Jonizuotas vanduo- kas tai?

Jonizuotas vanduo yra vienas įstabiausių praeito šimtmečio atradimų. Jis labai populiarus gilias sveikatinimosi tradicijas turinčioje šalyje Japonijoje, kurioje jonizuotas vanduo plačiai vartojamas ir naudojamas šalies medicinos klinikose. Pagal mokslininkus, žmonės geriantys jonizuotą vandenį visą gyvenimą išlieka sveiki ir gyvybingi. Tad, jonizuotas vanduo – kas tai?

Jonizuotas vanduo Biocera >>

Jonizuoto vandens aprašymas

Vanduo sveikataiJonizuotas vanduo yra labai panašus į gamtoje esantį vandenį, tačiau jo  parametrai nuo paprasto vandens šiek tiek skiriasi. Tai pirmiausiai  vandenilio jonų koncentracijos) rodiklis(pH), kuris parodo rūgščių koncentraciją medžiagoje. Beveik visas žmogaus organizmas yra silpnai šarminis, tačiau dėl įvairiausių neigiamų veiksnių nuolat rūgštėja. Todėl norint atstatyti balansą, žmogus turi gauti  pakankamai į šarminių medžiagų, ką gali užtikrinti jonizuoto vandens gėrimas.

Kitas jonizuoto vandens ir paprasto vandens skirtumas – sugebėjimas atiduoti ar prisijungti elektronus, kuris vadinamas  oksidaciniu- redukciniu potencialu (ORP ). Tai svarbu, nes mažina laisvųjų radikalų žalingą įtaką organizmui. Neigiama ORP vertė rodo, kad vanduo yra antioksidantas ir gali   atiduoti dalį savo perteklinių elektronų. Dar vienas svarbus jonizuoto vandens ir paprasto vandens skirtumas- molekulinių darinių struktūra.  Jonizuoto  vandens molekulinė struktūrą sudaro   gerokai mažesni (5–6 molekulės) dariniai nei paprasto geriamojo vandens (10–13 molekulės).

Jonizuotas vandens nauda

Jonizuotas vanduo- kas tai? Tai stipriai šarmuotas vanduo, kurio savybės padeda iš organizmo pašalinti rūgštines atliekas.  Aptarti jonizuoto vandens ir paprasto vandens skirtumai jonizuotui vandeniui  suteikia tam tikrus privalumus.  Pirmiausiai jonizuotas vanduo yra natūralus antioksidantas, galintis aprūpinti organizmą dideliu kiekiu deguonies.  Mažos jonizuoto vandens molekulės suteikia jonizuotui vandeniui galimybę prasiskverbti giliau į audinius, todėl jis lengvai pripildo ląsteles vandeniu.Taip pat dėl šios jonizuoto vandens savybės jame geriau  tirpsta ir šalinasi apykaitos procesų rūgštinės atliekos.

Taigi, atsakant į klausimą, jonizuotas vanduo- kas tai, galima teigti, jog tai elektrolizės paveiktas vanduo dėl to įgijęs tam tikrų sveikatai naudingų savybių. Todėl  rinkdamiesi ypatingų sveikatinimo savybių turintį jonizuotą vandenį, apsaugosime save nuo ligų bei tapsime gyvybingesni.

Įrašas paskelbtas temoje Būstas, Kita ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.