Ką daryti, kad apatinis trikotažas atrodytų puikiai?

maudymosi kostiumeliaiArtėjanti vasara atneša ne tik šiltus orus, besikeičiančias mados tendencijas, bet… Taip pat ir didelį galvos skausmą moterims, susirūpinusioms dėl savo kūno formų. Šiame straipsnyje pasidalinsime patarimais, su kurių pagalba tiek apatinis trikotažas moterims, tiek maudymukai atrodys puikiai ne tik vasarą, bet visais metų laikais.

  • Atidžiai peržiūrėkite savo mitybą. Tam padėti gali maisto dienorašti – savaitę ar dvi užrašykite kiekvieną kąsnį, kurį suvalgote. Kiekvieną sausainį, pyragėlį ir kramtomos gumos gabalėlį. Nors pavieniui tokios kalorijos atrodo nekenksmingos, tačiau kelis kartu per dieną taip užkandžiaujant suma pasidaro nemenka.
  • Turėdamos sąrašą įvertinsite, kokie maisto produktai dažniausiai pasikartoja. Paprastai daugiausia problemų kelia miltiniai patiekalai, makaronai, duona ir pan. Pasistenkite žingsnis po žingsnio mažinti šių patiekalų porcijas.
  • Padidinkite vaisių ir daržovių vartojimą. Tai natūraliausias maistas jūsų kūnui, su kurių pagalba apatinis trikotažas ir maudymukai atrodys tiesiog puikiai. Kiekvieną kartą valgant siekite, kad daržovės sudarytų pusę ir daugiau porcijos. Kalbant apie vaisius, tai jie yra puikus energijos šaltinis, kuriais drąsiai galite keisti popietinės kavos puodelį
  • Daugiau judėkite. Ir tai visai nereiškia, jog turite įsigyti sporto klubo nario kortelę ir kas rytą prieš darbą treniruotis. Geriau pradėti nuo mažų, bet užtikrintų žingsnelių. Jeigu į darbą važiuojate autobusu, išlipkite bent keliomis stotelėmis anksčiau. Ir miestą pamatysite kitomis akimis, ir padėsite savo kūnui. Taip pat, pakeiskite važiavimą liftu į lipimą laiptais –net jeigu turite atsidurti dvyliktame aukšte. Tai pati geriausia treniruotė jūsų kojoms.
  • Išsimiegokite. Dažnai energijos trūkumą siekiama kompensuoti papildomu kavos puodeliu ar didesne maisto porcija. Tačiau dažniausia mieguistumo priežastis elementariausias miego stygius. Pasistenkite nueiti miegoti bent valandą anksčiau nei paprastai, prieš nesinaudodami jokiomis technologijos priemonėmis, žadinančiomis jūsų vaizduotę. Labai greitai pastebėsite, kaip keičiasi jūsų savijauta, nuotaika, energijos lygis ir, žinoma, kūno formos.

Taigi, jeigu norite, jog maudymosi kostiumėliai ir apatinis trikotažas šią vasarą atrodytų puikiai, metas pradėti dabar. Net ir mažiausi kasdienio gyvenimo pokyčiai laikui bėgant susidės ir galėsite džiaugtis puikia išvaizda ir pasitikėjimu savimi.

Įrašas paskelbtas temoje Laisvalaikis/Pomėgiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.