Ką reikia žinoti, nusipirkus šunį?

Tai nebus jūsų vienintelis pirkinys. Žinoma, šunį nusipirkti lengva, tačiau žinokite, kad vien šuns neužtenka tam, kad galėtumėte auginti šunį. Skamba keistai? Ko gero. Tačiau tai tiesa. Juk šuniui reikia ir indo vandeniui bei maistui, žaislų, galbūt vitaminų, ėdesio. Kuo jaunesnis šuo, tuo daugiau priežiūros, tuo pačiu ir pirkinių, jam reikia. Tad nuo ko pradėti?

        Visų pirma, jums reikės indelio šuns maistui ir vandeniui. Galbūt pradžioje galėsite naudoti ir tam nepritaikytus indus, tačiau greitai įsitikinsite, kad specialiai šunų maistui skirti indai yra gerokai patogesni. Tokį dubenėlį nusipirksite bet kurioje parduotuvėje, kur parduodamos šunų prekės. Indą reikėtų parinkti pagal šuns dydį – jei auginate didelį senbernarą ar aviganį, jums reikės ir didesnio indo. O jei turite kišeninį šuniuką, tuomet galima įsigyti ir jo gabaritams pritaikytą indelį.

Kodėl mažų šunų priežiūra kainuoja daugiau?

        Kalbėdami apie mažus šunis, turime omeny jaunus, padykusius šuniukus. Nors jie gali užaugti ir labai dideli (tokie paprastai būna energingesni). Jei nenorite grįžę po darbo rasti namuose apkramtytų baldų ir išmėtytų daiktų, jums reikės šuniui nupirkti įvairių žaislų. Kuo daugiau žaislų – tuo geriau. Žinoma, tas negarantuoja, kad nerasite namie sugraužtų šlepečių ar išmėtytų batų, tačiau šią tikimybę sumažina.

        Prekės ir žaislai šunimsKokius žaislus parinkti? Na, reikės išbandyti įvairius. Visi šunys turi skirtingus charakterius, todėl jiems tinkami skirtingų žaislai šunims. Pabandykite nupirkti dirbtinius kaulus, kamuoliukus, kitus žaislus. Kažkas jūsų šuniui patiks. Ir greičiausiai tas „kažkas“ bus gana greitai sudorotas ir reikės pirkti naują žaislą šuniui. Tik šį kartą jau žinosite, kokie žaislai šunims tinka jūsų augintiniui.

        Kokios dar šunų prekės reikalingos mažajam augintiniui? Augančiam šuniukui, labai svarbu užtikrinti pakankamą vitaminų pasisavinimą. Geriausia būtų pasitarti su vetparduotuvės pardavėju ar veterinaru. Šie patars, kokį maistą pasirinkti, galbūt pasiūlys įvairių vitaminų. Prisiminkite, jei tik kyla klausimų – geriausia į juos atsakys naminių gyvūnų veterinaras.

        Norint šunį auklėti ir dresuoti, neužteks vien maisto ir žaislų šunims. Nors žaislai šunims gali būti gera skatinimo priemonė, tačiau gerokai veiksmingiau bus naudoti kitokias šunų prekės – tai yra, skanėstus. Bet koks šuo jaučia silpnybę skanėstams ir jie puikiai pasitarnauja dresuojant šunis.

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.