Kada verta apsipirkti Lenkijoje

Siuntos iš LenkijosApsipirkimas Lenkijoje kai kuriems lietuviams tapo kone gyvenimo būdu. Neišgalėdami Lietuvoje nusipirkti maisto produktų, o gal tiesiog norėdami sutaupyti kelis eurus, lietuviai važiuoja į kaimyninę Lenkiją ir ten leidžia Lietuvoje uždirbtus pinigus. Tiesa, jei kas mano, jog Lenkijoje perkamos tik maisto prekės ir nieko daugiau, smarkiai klysta. Į Lenkiją dažnai važiuoja ir pirkti statybinių medžiagų, apdailos medžiagų ir net buitinės ir kompiuterinės technikos. Apsukrūs žmonės taip sutaupo ne kelis eurus, o net keliasdešimt, o perkant stambesnes ir brangesnes prekes, net ir kelis šimtus eurų vos vieno apsipirkimo metu! Tad kodėl ir jums nepasidairius į šią šalį, galbūt ir jūs galite sutaupyti?

                  O tam kad apsipirktumėte Lenkijoje, visai nebūtina važiuoti kelias valandas automobiliu ar autobusu. Galima susitarti ir dėl siuntų iš Lenkijos. Ypač patogu, jei apsiperkate lenkiškoje internetinėje parduotuvėje. Tiesiog nurodote savo namų adresą ir savaitę ar kelias dienas palaukiate, kol siuntos iš Lenkijos atkeliaus iki jūsų durų. Taip pat, ypač jei mokate lenkų kalbą, galima susirasti ir mažesnių parduotuvių kontaktus, kurios neturi elektroninių parduotuvių. Jei gebėsite susitarti, jums atsiųs siuntą ir vėl būsite sutaupę.

                  Nors siuntos iš Lenkijos yra patogus ir gana greitas dalykas, tačiau tai ne visada veikia. Yra parduotuvių, kurios siuntas siunčia tik šalies viduje. Tad tokios prekės gali ir negauti. Tačiau neverta iš anksto nusiminti. Galbūt kas nors Lenkijoje pardavinėja jums reikiamas prekes per internetines skelbimų svetaines? Galbūt turite pažįstamų Lenkijoje, kurie reikiamą prekę galėtų nupirkti ir jums atsiųsti? Be to, jei ieškote populiaresnių prekių, tokių kaip automobilių dalys, pasinaudokite pardavėjais Lietuvoje. Tikrai rasite ne vieną pardavėją, kuris veža prekes iš Lenkijos ir jas pardavinėja čia, pas mus. Tokiu atveju taip pat turėtumėte sutaupyti.

                  Svarbu prisiminti, jog prekės Lenkijoje dažnai gali būti ne tokios kokybiškos, kaip tos, kurias galime gauti Lietuvoje. Kad ir maisto produktai. Gerai pasiskaitykite, kas leidžiama Lenkijos ūkiuose (kalbant apie trąšas, pesticidus) ir kuo šie ūkiai skiriasi nuo lietuviškų. Galbūt Lietuvoje viskas auginama švariau, ekologiškiau ir sveikiau? Tad prieš taupydami pinigus, gerai pagalvokite, ar taupote ir sveikatą. Jei manote, kad taip, tuomet viskas puiku, kodėl gi nesutaupyti tų kelių eurų ir nevažiuoti apsipirkti į Lenkiją.

Įrašas paskelbtas temoje Pirkiniai/Paslaugos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.