Kai vaikelis maitinamas mamos pienu

Teigiama, kad pienas iš motinos krūties yra idealus maistas kūdikiui, kadangi jame yra visi reikiami vitaminai ir mineralai. Be to, vaikai labai lengvai ir greitai jį suvirškina. Motinos pienas visuomet šviežias ir tinkamos temperatūros. Jame yra antikūnų, kurie apsaugo vaikelį ir padeda jo organizmui lengviau kovoti su įvairiomis bakterijomis ir apsaugo nuo infekcijų. Maitinimas krūtimi taip pat turi labai didelį teigiamą psichologinį poveikį – tarp mamoms ir vaikelio sukuriamas artimesnis ir tvirtesnis jausminis ryšys.

Palaidinės ir tunikos maitinančiomsBūtent todėl didžioji dalis mamų renkasi maitinimą krūtimi. Dažniausiai maitinama apytiksliai iki vienerių metų. Taip pat nereta mama pasirenka maitinti ir šiek tiek trumpiau – pusmetį. Puikiai suprantama, kad tai yra kiekvienos mamos pasirinkimas, jei turima pakankamai daug pieno, kurio užtenka vaikelio alkiui numalšinti ir apetitui patenkinti. Tačiau vėlgi, negalima pamiršti, kad pats maitinimo procesas tikrai ne visuomet yra labai patogus ir praktiškas pasirinkimas. Dėl šios priežasties kiekviena mama turėtų pagalvoti apie būdus, kurie galėtų palengvinti maitinimo krūtimi procesą. Vienos iš priemonių gali būti palaidinės ir tunikos maitinančioms, puikiai praverčiančios, kai nėra galimybės pakankamai ramiai ir komfortiškai pamaitinti savo kūdikį.

Kita vertus, taip pat būtina atminti, kad norint, jog vaikelis mėgtų mamos pieną ir nuo jo taip dažnai nepūstų pilvuko, reikia labai didelį dėmesį skirti savo mitybai. Galite neabejoti, kad negalėsite valgyti to paties, ką valgėte iki vaikelio gimimo. Turėsite subalansuoti savo mitybą taip, kad galėtumėte atitikti visus maitinančiai mamai keliamus reikalavimus. Būtina atsisakyti riešutų, šokolado, aštraus maisto, dalies vasaros sezono uogų, kopūstinių daržovių, miltinių patiekalų, nenatūralių sulčių, gazuotų vaisvandenių ir kt. Mityba turi būti „švari“ ir sveika. Kuo daugiau dėmesio skirsite tam, kas kasdien patenka į jūsų skrandį, tuo geresnių rezultatų pasieksite – vaikeliui pernelyg dažnai nepūs pilvelio ir jis gaus visas reikiamas maistingąsias medžiagas.

Taigi, gerai apgalvokite, kiek laiko krūtimi norėsite maitinti savo vaikelį, o tuomet pasistenkite prisitaikyti taip, kad visas maitinimo laikotarpis būtų malonus, ramus ir nesudėtingas – tai leis nejusti jokių nepatogumų ir užtikrins, kad jūsų vaikelis gauna visą tai, kas yra geriausia.

Įrašas paskelbtas temoje Kita. Išsisaugokite pastovią nuorodą.