Kaip ir kada pradėti planuoti savo gimtadienį

Gimtadienio šventė turėtų teikti didžiulį džiaugsmą ir būti kupina pačių geriausių emocijų. Ir nepaisant to, kokio dydžio gimtadienis organizuojamas, labai svarbu pasirūpinti net ir pačiomis smulkiausiomis detalėmis. Juk neretai unikalumas slypi detalėse. Taigi, pateiksime jums planą, kuriuo vadovaudamiesi galėsite lengviau surengti savo gimtadienio šventę.

Likus 6 savaitėms: Pasirinkite šventės temą, sudarykite svečių sąrašą, patvirtinkite savo gimimo dienos šventės datą ir nuspręskite, kokioje vietoje švęsite.

Gimtadienio sveikinimaiLikus 4 savaitėms: Atsižvelgdami į sudarytą svečių sąrašą, paruoškite ir išsiųskite kvietimus. Tuomet galėsite atnaujinti pirminį sąrašą, nes žinosite, kiek iš tikrųjų svečių galima laukti pasirodant jūsų gimtadienyje. Būtinai nuspręskite, kokia bus jūsų gimtadienio šventės programa ir kas ją įgyvendins. Kuo daugiau pramogų, tuo smagiau laiką leisite ne tik jūs, bet ir jūsų svečiai.

Likus 3 savaitėms: Jei parengėte gimtadienio programą, neabejotinai prireiks tam tikrų daiktų, todėl reikėtų pasivaikščioti po parduotuves (arba pasinaudoti internetinėmis parduotuvėmis) ir įsigyti visas reikiamas priemones. Jei matysite, kad viską savo jėgomis padaryti sekasi pakankamai sudėtingai, tuomet į pagalbą pasikvieskite savo draugus ar šeimos narius.

Likus 1-2 savaitėms: Susisiekite su svečiais, kuriuos pakvietėte išsiųsdami individualius raštiškus pakvietimus, tačiau negavote jokio atsakymo. Dar kartą peržvelkite savo sudarytą programą ir pagalvokite ar tikrai viską įsigijote, ko jums galėtų prireikti gimtadienio šventės metu.

Likus 2 dienoms: Nupirkite visą reikiamą maistą. Tokiu atveju išvengsite įvairių nesklandumų, jei paskutinę dieną prisimintumėte, kad pamiršote vieną ar kitą produktą. Kita vertus, jei nesiruošiate patys gaminti ir planuojate maistą užsakyti į namus, tuomet užsakymą galite pateikti iš anksto – tokiu atveju būsite tikri, kad savo gimtadienio dieną tikrai bus įgyvendintas jūsų užsakymas.

Likus 1-2 dienoms: Dekoruokite šventės vietą, patikrinkite muzikinę aparatūrą, atsižvelkite užsakytą tortą ir apsišarvokite gera nuotaika bei plačia šypsena.

Na ir galiausiai, informuokite savo būsimus svečius, kad jiems tikrai nėra būtina būti labai oficialiais. Juokingi gimtadienio sveikinimai dažniausiai yra pats geriausias sprendimas, kuris sukuria daug gražių akimirkų ir neleidžia pamiršti, kad svarbiausia šypsotis ir būti laimingiems.

Įrašas paskelbtas temoje Laisvalaikis/Pomėgiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.