Kaip išsirinkti geriausią barzdaskutę?

Kiekvienas vyras perėjęs brandos laikotarpį susiduria su nauju iššūkiu – barzdos ir ūsų skutimu. Iš pradžių jis turi pasirinkti ar norės skustis su įprastu skutimosi peiliuku ar pasirinks elektrinę barzdaskutę. Mūsų manymu, skutimasis su elektrine barzdaskute yra geriausia alternatyva visiems kitiems skutimosi būdams. Būtent dėl to, mes pateiksime keletą patarimų, kaip išsirinkti pačią geriausią barzdaskutę.

  • Gamintojas

Barzdaskučių rinkoje tinka posakis – „Gauni tai, už ką sumoki“. Patikimų, tokių kaip Braun ar kitų aukštos klasės gamintojų barzdaskutės nuskuta švariau ir komfortabiliau, o taip pat yra ilgaamžiškesnės.

  • Priedai

BarzdaskuteDidžioji dalis barzdaskučių turi įvairių priedų, kurie palengvina skutimosi procesą. Pavyzdžiui išstumiamas trimeris padeda nuskusti ilgesnius plaukus ir žandenas.

  • Garantija

Barzdaskutės, kaip ir visi kiti elektriniai prietaisai turi mažiausiai dviejų metų garantiją, o jei perkate patikimos firmos barzdaskutę, dažniausiai garantiją galima prasitęsti, kartais net iki septynerių metų.

  • Greitojo įkrovimo funkcija

Nėra nieko blogesnio nei pusiau nuskusta barzda. Tačiau, jei skutimosi metu jūsų barzdaskutė išsikrovė, tai tikrai nėra problema. Didžioji dalis barzdaskučių bus pakankamai įkrautos, vos per kelias minutes ir jūs galėsite tęsti skutimąsi. Dar geriau yra tai, kad su beveik visomis barzdaskutėmis jūs galėsite skustis tuo pačiu metu, kai jos kraunasi.

  • Ilgas baterijos tarnavimo laikas

Su didžiąja dalimi barzdaskučių jūs turėtumėte galėti skustis apie keturiasdešimt penkias minutes, jei jos yra pilnai įkrautos. Todėl, jei kiekvieną rytą skutimuisi sugaištate apie penkias minutes ir skutatės tik darbo dienomis, tuomet pilnai įkrautos barzdaskutės jums pakaks maždaug dešimčiai dienų, o tai yra net dvi darbo savaitės.

Taip pat reikia atsiminti ir tai, kad naudotis barzdaskute apsimoka labiau ir finansiniu požiūriu. Žinoma, kokybiška barzdaskutė kainuoja nemažai, tačiau susumuokite pinigus, kuriuos išleistumėte skutimosi peiliukų galvučių keitimui, losjonui po skutimosi ir skutimosi putomis. Tai padarę pamatysite, kad perkant kokybiškas priemones, jūs per metus išleisite tiek pat ar net daugiau nei būtų kainavusi kokybiška barzdaskutė. Žinant tai, kad kokybiška barzdaskutė jums tarnaus tikrai ilgiau nei du metus, lieka aišku, kad barzdaskutę pirkti itin apsimoka.

Įrašas paskelbtas temoje Pirkiniai/Paslaugos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.