Kaip pasirinkti moterišką maudymuką vandens sportui

Moteriški maudymukai, skirti plaukiojimo treniruotėms, turi būti ne tik pakankamai aptakūs ir tvirti tam, kad galėtų atlaikyti intensyvias plaukiojimo treniruotes, tačiau taip pat ir patraukliai bei moderniai atrodyti. Kadangi tokiam tikslui pritaikyti maudymukai įprastai naudojami visoms minėto sporto sritims – nuo įprasto plaukiojimo, nardymo, vandens aerobikos, iki šuolių į vandenį ir vandensvydžio, būtina suderinti patogumą ir stilių.

MaudymukaiŽinoma, nereikėtų manyti, kad treniruotėms reikia naudoti tik vientisus maudymukus. Kiekviena vandens sporto šaka pasižymi vis kitais niuansais, todėl kaskart galima pasirinkti jūsų poreikius kuo geriausiai atitinkančius maudymukus, pvz., dviejų dalių bikini ar šortų tipo maudymosi kostiumėlį. Pasirinkimas didelis, todėl savo treniruotėms galima nesunkiai išsirinkti tinkamiausias ir kokybiškiausias priemones, kurios padės lengviau siekti norimų rezultatų.

Be abejo, vienas iš populiariausių ir jau tradiciniu tapusių maudymosi kostiumėlių yra vientiso tipo – įprastai jie būna gaminami iš patogaus ir lengvai besitempiančio audinio. Pastarųjų maudymukų modelių taip pat yra nemažai. Tiek mėgstančioms maudymukus su gilesnėmis iškirptėmis krūtinės srityje, tiek ir skiriančioms didesnį dėmesį užpakalinės maudymosi kostiumėlio dalies dizainui, visuomet atsiras vienas ar kitas modelis, kuris atitiks jūsų skonį ir poreikius.

Taip pat reikėtų išsklaidyti mitą, kad vientisi maudymukai dažniausiai yra skirti vyresnio amžiaus moterims, kurios nori šiek tiek užmaskuoti problemines kūno vietas. Iš tiesų, yra visiškai priešingai, kadangi šiandien vis daugiau pasaulinio lygio mados dizainerių rinkai pristato daug modernių vientiso tipo maudymukų, kurie neturi jokio amžiaus cenzo. Tai universalūs, gražūs ir patogūs maudymosi kostiumėliai, kurie puošia paties įvairiausio amžiaus moteris.

Suprantama, kad pastarieji maudymukai dažnai sportui pasirenkami ir todėl, kad gelbėja plaukiant vandeniu. Jų aptakumas puikiai prisideda prie didesnio greičio išvystymo, todėl bene kiekvienose plaukimo varžybose galime stebėti, kaip plaukikės tarpusavyje rungiasi dėvėdamos būtent vientisus maudymukus.

Tačiau bet kuriuo atveju, kaip ir minėjome, maudymukų modeliai, kurie tinka aktyviam vandens sportui, gali būti labai skirtingi. Jau seniai nieko nestebina, kad šuolių į vandenį ar vandens akrobatikos srityse moterys ir merginos dėvi dviejų dalių maudymukus. Todėl, jei šiuo metu propaguojate vienokią ar kitokią vandens sporto šaką, arba dar tik ruošiatės tuo užsiimti – apsilankykite internetinėje maudymosi kostiumėlių parduotuvėje ir išbandykite įvairius maudymukų modelius.

Įrašas paskelbtas temoje Laisvalaikis/Pomėgiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.