Kaip suplanuoti vasaros atostogas?

Šaltais žiemos vakarais viena iš geriausiai nuteikiančių veiklų – būsimų atostogų planavimas. Ir visai nesvarbu, kad iki jų likę dar keli mėnesiai. Netgi priešingai, jeigu norite kelias savaites praleisti nepamirštamai ir neištuštinti savo piniginės, verta pradėti planuoti anksčiau. Kokios idėjos galėtų būti vertos jūsų dėmesio?

Jeigu turite galimybių, aplankykite savo svajonių valstybę. Galbūt ilgus metus galvojate apie atostogas Italijos kurorte ar Tailande? O gal jus žavi Norvegijos fjordai ar geizeriai Islandijoje? Pasidomėkite pasiūlymais iš anksto – jeigu suskubsite, gali būti, jog rasite bilietų už palankią kainą ir susikursite nepamirštamas atostogas.

Kemperių nuoma

Jeigu nenorite keliauti į užsienį, ypač turistų sezono metu, išbandykite aktyvų poilsį Lietuvoje. Net ir mažoje mūsų valstybėje vis dar yra ką pamatyti. Pasirinkite regioną, apie kurį žinote mažiausiai ir leiskitės į kelionę. Šiuo atveju geriausias jūsų pagalbininkas bus kemperis – ir transporto priemonė, ir namelis ant ratų. Jo dėka galėsite laisvai koreguoti savo maršrutą, sutaupyti pinigus, kuriuos išleistumėte viešbučiams, taip pat, valgyti šviežiai pagamintą maistą. Kemperių nuoma bus geriausia išeitis tuo atveju, kai keliausite dviese ar su šeima.

Norėdami nepamirštamai praleist būsimas atostogas, suplanuokite išskirtines pramogas. Jeigu netrūksta drąsos ir norite iššūkių, ryžkitės ekstremaliems išbandymams – šuoliui parašiutu ar guma. Jeigu tai skamba per daug bauginančiai, išbandykite skrydį oro balionu ar plaukimą baidarėmis Lietuvos upėmis ar ežerais. Siekdami kiek ramesnio poilsio, „neprašausite“ išsinuomoję kaimo turizmo sodybą – įvairios veiklos tiks visai šeimai.

Tam, kad būsimos atostogos nepaliktų jūsų be batų, jau šiandien pradėkite atidėti net ir mažiausią pinigų sumą – santaupos padės vasarą, kuomet išsiruošite į kelionę ir nenorėsite skaičiuoti kiekvieno euro, palikto kavinėje ar stovėjimo aikštelėje.

Taigi, nors už lango dar pilna sniego ir vasara, rodos, niekada neateis, pats metas pradėti rūpintis atostogomis. Sniegas po kelių savaičių ištirps, pasirodys saulė, o kartu su ja ir jūsų poilsio dienos. Geriausias būdas jas praleisti puikiai, suplanuoti kiek įmanoma daugiau veiklų ir pasiruošti. Pažadame, padėkosite už šį patarimą.

Įrašas paskelbtas temoje Kelionės/Turizmas. Išsisaugokite pastovią nuorodą.