Kaip švenčiamos vestuvės 2015 metais?

Kiekvienais metais vestuvės švenčiamos vis kitaip. Kaskart atsiranda vis naujų idėjų ir išryškėja naujos tendencijos, kurios sukuria savitą atmosferą – kiekvienais metais keičiasi šventės spalvos, temos, net ir maistas. Kartais jau pamirštos tradicijos grįžta ir atranda naują prasmę šiuolaikinėse šventėse. Ką vestuvių dizaineriai ir planuotojai yra numatę 2015 metais? Kas šiemet bus populiaru?

Šventės vietos bus neįprastos. Turėkite tai omenyje, planuodami savo vestuves. Jeigu visuomet norėjote susituokti ant jūros kranto, laive, gamtoje, ant stogo terasos ar kokioje nors kitoje neįprastoje vietoje, dabar jūsų laikas ir pats metas tai įgyvendinti. Būkite drąsūs ir kūrybingi, kadangi šiemet nėra jokių griežtų taisyklių vedybų vietai – pilnai pasikliaujama jaunųjų norais ir originalumu, o jūsų šventės svečiai tikrai liks maloniai nustebinti.

Didelis dėmesys šiemet bus skiriamas nuotakos aprangai. Pavyzdžiui, bus itin populiarios didelės skrybėlės, kurios gali būti pagrindiniu akcentu jūsų šventės dieną. Pamirškite vieną tradicinę vestuvių suknelę, kuria būsite pasipuošusi nuo vestuvių ryto iki kitos dienos paryčių. Jaunosios vis dažniau pasirenka net tris, o kartais ir keturias skirtingas sukneles. Viena dėvima ceremonijos metu, kita – vakarienės dalies metu, o trečioji paliekama naktiniam vakarėlio šėlsmui. Pasirinkta vestuvinė suknelė neturi varžyti ar apriboti, o tai puikiai išsprendžia kelios suknelės – galite jaustis ir atrodyti taip, kaip jums labiausiai patinka, nesijausti monotoniškai.

Drąsiai galėtume teigti, kad vestuvių idėjos šiemet yra susijusios su jaunųjų kūrybingumu. Visgi, norėdamos atrodyti ekstravagantiškai ir elegantiškai savo šventės dieną, nepamirškite pasitarti su profesionaliais stilistais ir dizaineriais, kurie padės viską sustatyti į vietas.

Kalbant apie 2015 metų populiariausias vestuvių temas, jos bus susijusios su gamta. Puikus jaukumo ir grožio, elegancijos ir natūralumo miksas leis jums suartėti su gamta, negana to, vestuves gamtoje surengti nekainuos taip brangiai, kaip nuomotis sodybą ar dvarą. Prie gamtos temos puikiai tinka gausybė gėlių, kurias jums padės sukomponuoti profesionalus floristas.

morgantrinker.com nuotr.

morgantrinker.com nuotr.

Jeigu gamtos tema jūsų nedomina, tuomet siūlome urbanistinio stiliaus vestuves – vietoje to, kad porą dienų jūsų artimieji šėltų didelėje sodyboje, šėlsmas vyksta jūsų mėgstamiausiame bare arba kavinėje.

2015 metais taip pat svarbu suderinti praktiškumą su grožiu. Tai ypač galioja maistui – be abejo, nėra vestuvių be labai skanaus vaišių stalo. Tačiau, stilistai bei dizaineriai jums gali patarti, kaip vaišes pateikti itin gražiai. Nepamirškime, kad valgis atlieka ir šventės dekoro vaidmenį, jis nėra skirtas tik valgyti, kaip gali būti įprastame vakarėlyje. Praėjo tie laikai, kai šventės tikslas buvo prikimšti svečių skrandžius kepsniais. Parinkite maistą pagal savo norus, pagal savo šventės temą. Tokiu būdu nuo stalo gali sklisti nuostabus itališkos picos aromatas ar sultingo amerikietiško hamburgerio kvapas.

Vestuvės 2015 metais bus kūrybiškos, susijusios su gamta ir leis jaunosioms išreikšti savo stiliaus suvokimą. Galima drąsiai teigti, kad vedybų idėjos dar labiau priklausys nuo jaunųjų norų bei pomėgių. Kūrybinės laisvės šiemet suteikta labai daug, todėl pasinaudokite tuo ir sukurkite išskirtinę šventę sau ir savo svečiams.

Įrašas paskelbtas temoje Laisvalaikis/Pomėgiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.