Karališkos atostogos

kataliskos atostogosJuodoji jūra, kaitinanti saulė, baltas smėlis ir paplūdimys su baltais, prabangiais gultais – tikros svaiginančios atostogos. Tikriausiai pagalvojote, jog kalbame apie Turkiją, tačiau Odesoje atostogos taip pat gali tapti nepakartojamos.

Šis Ukrainos miestas įsikūręs pietvakariuose prie juodosios jūros pakrantės. Lėktuvo bilietai iš Vilniaus į Odesą yra labai populiarūs vasarą, kadangi saulė ten tokia pat karšta kaip ir Turkijoje ar Ispanijoje. Šioje šalyje galite poilsiauti kaip karaliai, tačiau tai piniginės nenuskriaus. Kainos čia už tas pačias prekes ar paslaugas, lyginant su kitomis šalimis, yra kur kas mažesnės. Būtent todėl čia atvyksta masės poilsiautojų, trokštančių bent kartą gyvenime prabangiai ir nevaržomai paatostogauti. “Rojus žemėje” – pasakytumėte. Ir tai tikra tiesa. Linksmybių ir pramogų čia tikrai niekada netrūksta. Miestas gyvas ir visuomet pulsuojantis. Kartais pasitaiko ir tokių pasiūlymų, jog lėktuvo bilietai iš Vilniaus į Odesą pirmyn ir atgal nesiekia nė šimto eurų!

Nakvynė čia taip pat pigi, kaip ir maistas. Odesoje susikurti ypatingas atostogas iš tiesų paprasta ir lengva. Šis miestas puikiai tinka poroms, kurios nori atsipalaiduoti, draugų kompanijoms , kurios tikisi beprotiškai pašėlti, senyvo amžiaus žmonės, kurie nori atsipalaiduoti ir šeimoms, kurios galės smagiai ir turiningai praleisti laiką. Kraštovaizdis čia taip pat kerintis. Neįmanoma nesižavėti baltą pakrantės smėlį skalaujančia jūra, gamta ir gėlėmis, namais ir statiniais – visa tai sukuria užburiančią atmosferą. Tačiau Lėktuvo bilietai iš Vilniaus į Odesą yra populiarūs net tik karščiausiu metų laiku. Gyvybingas miestas visuomet turi ką pasiūlyti ir atšalus orams. Čia gausu architektūros paminklų, muziejų, didingų pastatų ir restoranų. Ukrainos virtuvė taip pat yra vienas iš svarbiausių dalykų, ką būtina išbandyti Odesoje. Čia taip pat galima aplankyti net 7 kilometrų turgų, Potiomkino laiptus, T. Ševčenkos parką ir tvirtoves liekanas. Taip pat ne kartą išgirste puikią legendą apie Odesos miesto atsiradimą ir pamatysite tam pastatytą paminklą.
Odesa tai tikrų tikriausias rojaus kampelis žemėje, kuris “įkandamas” kiekvienam. Pasijausti ponu čia paprasta, o vėliau, net sunku išsiskirti su šiuo kerinčiu miestu. Odesa – karališkos atostogos kiekvienam.

 

Įrašas paskelbtas temoje Kelionės/Turizmas. Išsisaugokite pastovią nuorodą.