Karinė stovykla moksleiviams vasarą

Karinė stovykla moksleiviams – geriausias laiko praleidimo būdas kiekvienam vaikui. Šiame straipsnyje pasidalinsime, kodėl tuojau pat turėtumėte surasti stovyklą, tinkančią savo vaikams ir investuoti į tokią pramogą, kuri suteiks daugybę gražiausių įspūdžių ir prisiminimų.

Sukarinta vaikų vasaros stovyklaVisų pirma, tai puikus būdas grįžti į gamta. Lažinamės, jog jūsų (kaip ir daugumos šiuolaikinių šeimų) vaikai daug daugiau laiko praleidžia spoksodami į kompiuterių ar telefonų ekranus nei bendraudami su kitais vaikais ar būdami gamtoje. Tam, kad pakeistumėte tokią situaciją, karinė stovykla moksleiviams gali padėti. Garantuojame, jog jos metu, meilę Lietuvos gamtai išsiugdys net ir patys didžiausi namisėdos. Stovyklos metu vaikai gyvens palapinėse ir nuolat leis laiką miškuose ir prie vandens. Viena iš smagiausių ir daugiausia teigiamų atsiliepimų sulaukianti užduotis – naktinis žygis. Jo metu ne tik patiriama daugybė nuotykių ir iššūkių, bet ir mokomasi pažinti gamtą. Gali būti, jog jūsų vaikas pirmą kartą taip ryškiai pamatys mėnulį, žvaigždes, išmoks atpažinti Grįžulo ratus, kurių šiaip jau nesimato dėl ryškių miesto šviesų. Taip pat, vaikai puikiai praleis laiką kopinėdami medžiais, brisdami upės ir ropodami purvu. Patikėkite, tiks jums tai skamba gana baisiai, vaikams – tai didžiausia pramoga.

Karinė stovykla moksleisviams skatina atsakomybę. Ji pirmiausia prasideda nuo kuprinės planavimosi, kuri daugeliui vaikų taip patinka, kadangi jie patys gali nuspręsti, ką į ją dėtis. Vis dėlto, pakuodamiesi kuprinę, vaikai turėtų pasiimti didelę ir, svarbiausia, patogią kuprinę, į kurią tilptų batai, lietpaltis, keli komplektai drabužių, skirtų tiek itin karštam, tiek lietingam ir vėsesniam orui, žibintuvėlis, priemonės nuo uodų, sulenkiamas peiliukas, miegmaišis bei kilimėlis, kurį pritaisysite prie kuprinės. Pravers ir maudymosi rūbai, šlepetės dušui bei kepurė.

Karinė stovykla vaikams suteiks neišdildomų įspūdžių ir leis susipažinti su skirtingais ir įdomiais bendraamžiais iš visos Lietuvos. Patikėkite, tai bus daug didesnė patirtis nei laikas, praleistas prie kompiuterio ekranų. Būtent todėl, investuokite pinigus į stovyklą, kuri praturtins jūsų vaiko gyvenimą – ne tik šią vasarą, bet ir ilgus metus po jos.

Įrašas paskelbtas temoje Laisvalaikis/Pomėgiai, Pirkiniai/Paslaugos, Sveikata/Medicina ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.