Kartoninės dėžės siuntų paruošimui

kartonines dezesPrekyba internetu populiarėja dėl daugelio priežasčių – prekybininkams lengviau pasiekti didesnę pirkėjų auditoriją, o vartotojai gali rinktis iš didesnio asortimento. Bet, net ir el. prekyboje visada pasitaiko nesutarimų tarp pardavėjų ir pirkėjų, o viena dažniausių priežasčių – gaunamos apgadintos siuntos su prekėmis. Tokie siuntų apgadinimai dažniausiai baigiasi tuo, jog klientas atsisako tokią siuntą priimti iš kurjerio, o tada pardavėjas patiria nuostolius, nes ji jau būna sumokėję už pristatymą. Tam, kad prekių grąžinimas dėl siuntų pažeidimų būtų kuo retesnis, pardavėjams siūloma netaupyti renkantis pakavimo medžiagas. Ypač rekomenduojama rinktis kokybiškas kartonines dėžes ar specialias medžiagas konkrečioms siuntų kategorijoms.

Standartinės kartoninės dėžės šiuo metu yra naudojamos daug kur – jas prekybininkai naudoja net ir tų siuntų pakavimui, kur iš tiesų reikėtų naudoti daug patvaresnes medžiagas. Pavyzdžiui, dideli keramikos gaminiai yra lengvai pažeidžiami, nes jie yra sunkūs, tad dedant į standartinę kartoninę dėžę, tikėtina, kad tokia prekė pirkėją pasieks jau su pažeidimais. Rekomenduojama rinktis specialias dėžes sunkių daiktų gabenimui. Tos dėžės taip pat yra kartoninės, bet jos yra tvirtesnės. Jose pardavėjai gali laikyti ir keliasdešimt kilogramų sveriančius daiktus. Žinoma, siūloma tuo pačiu į tokias dėžes dėti ir apsaugines priemones, jog prekės paviršius gabenimo metu nebūtų subraižytas. Tam naudojamos specialios burbulinės plėveles.

Kalbant apie kitas siuntų kategorijas, tai kaip minėjome – kiekvienai reikia naudoti skirtingas pakavimo priemones ir medžiagas. Štai, daugelis prekybininkų patiria nemažas išlaidas, kuomet tekstilės gaminius deda į standartines kartonines dėžes, nors yra ir kitų – daug pigesnių medžiagų, kurios būtų tinkamos. Tekstilės gaminių pakavimui siūloma naudoti specialius siuntų maišus, nes jie yra pigūs, tuo labiau, kad tokie gaminiai fiziškai nebus pažeidžiami gabenimo metu, nes tai nėra dūžtantys daiktai.

Smulkių apimčių siuntų ruošimui taipogi yra didelis pasirinkimas. Yra specialių kurjerinių vokų, yra mažų dėžučių su vidinėmis apsaugomis ir t.t. Smulkiems daiktams geriausia naudoti atitinkamo dydžio pakavimo medžiagas, nes šitaip bus paprasčiau sumažinti patiriamas išlaidas pakavimo metu. Yra daug el. parduotuvių, kurios siūlo pakavimo medžiagas, tad pasidomėkite jomis.

Įrašas paskelbtas temoje Ekonomika/Verslas, Kita, Pirkiniai/Paslaugos, Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.