Kas privalo būti jūsų ofise?

ofisasOfisus vis dažniau įsirenginėja ne tik juridiniai, bet ir fiziniai asmenys. Ir tokia praktika yra puikiai suprantama – ofisas leidžia susikurti tiesiog idealią darbo aplinką, kuri garantuoja maksimalų produktyvumą net ir dirbant laisvu grafiku. Ir visgi, vien tik išsinuomoti tvarkingas patalpas neužtenka – reikia jas ir tinkamai įrengti, norint savo ofise praleisti tiek maksimaliai komfortabilų, tiek ir produktyvų laiką.

Kalbant apie esminius ofiso baldus, būtina išskirti tai, jog įprastas darbastalis tikrai nėra idealus pasirinkimas. Reguliuojamas stalas – kur kas geresnė ir patogesnė alternatyva, ilgame laikotarpyje atsipirksianti savo suteikiamomis universalumo galimybėmis. Ir nors įvairiapusiškai reguliuojami stalai dažniausiai kainuoja iki kelių dešimčių procentų daugiau už įprastus, tam gailėti savo lėšų tikrai nereikėtų, kadangi jas su kaupu atperka tokių stalų teikiama nauda.

Ir visgi, pernelyg susikoncentruoti ties didžiausiais ofiso baldais kaip stalu ar kėdėmis tikrai nereikėtų, kadangi kalbant apie darbines patalpas kaip niekad svarbia tampa taisyklė, jog smulkmenos neretai yra svarbiausios. Šioje situacijoje smulkmenas atstoja įvairūs įrenginiai, kurie yra ypač svarbūs darbo proceso metu. Vienas jų – spausdintuvas, turėtų būti randamas absoliučiai visuose darbo ofisuose, kadangi šiomis dienomis be šio įrenginio neapsieina praktiškai jokia darbinė veikla. Taip, neretai nuo šių įrenginių pirkimo žmones Lietuvoje atbaido išties ganėtinai didelės jų kainos, bet iš šios situacijos yra ir išeitis – tiek spausdintuvai, tiek ir spausdintuvo kasetės Kaune yra kiek pigesni nei daugelyje kitų šalies miestų, o tai suteikia galimybe bent kiek sutaupyti tiems, kurie yra priversti skaičiuoti kiekvieną savo išleidžiamą centą.

Kalbant apie įrenginius, o jei kiek konkrečiau – spausdintuvus, tiesiog būtina paminėti ir tai, jog turint atliekamų lėšų vertėtų savo dėmesį atkreipti ir ne tik į įprastus, bet ir į modernius 3D spausdintuvus, atveriančius praktiškai neribotas spausdinimo galimybes. Taip, tokių spausdintuvų kaina šiomis dienomis vis dar yra išties didelė, ko pasekoje tokį pirkinį sau gali leisti tikrai ne kiekvienas žmogus. Ir visgi, daugelyje sričių, ypač jeigu kalbėsime apie grafikos darbai užsiimančius žmones, toks pirkinys suteikia išties ganėtinai nemenką pranašumą prieš daugelį savo konkurentų, kas leidžia suprasti tai, jog toks pirkinys gali tapti išties labai rimtu postūmiu siekiant išpopuliarėti bei sutraukti kiek tik įmanoma didesnę paklausą.

Visgi, apart unikalių ofiso dalių, kurios suteikia apčiuopiamą naudą, yra keletas dalykų, kurių ofisuose reikėtų vengti. Apibendrinant – kalbame apie absoliučiai viską, kas yra susiję su poilsiu. Neretai savo ofisuose žmonės mėgsta įsirengti savotišką poilsio kampelį, kuriame galėtų pailsėti ištikus idėjinei krizei ar susidūrus su fiziniu nuovargiu, kuriame neretai randamas tiek televizorius, tiek ir nedidelis šaldytuvas. Ir nors tokią vietą savo ofise turėti yra išties labai patogu, ofiso tikslas tikrai nėra leisti jums jaustis patogiai – atvirkščiai, jis turi jus priversti nutolti nuo savo komforto zonos ir beatodairiškai siekti savo tikslų, ką gali garantuoti tik griežtai dalykinė aplinka ir atmosfera, kurios privers jus užmiršti bet kokias galimas priežastis nukėlinėti darbą, ko pasekoje jį kokybiškai atliksite čia ir dabar.

Įrašas paskelbtas temoje Ekonomika/Verslas, Kita. Išsisaugokite pastovią nuorodą.