Kodėl durex extra safe yra geriausias pasirinkimas?

Tai, kad sekso metu būtina saugotis, žino kiekvienas, kadangi vos prasidėjus lytiniam švietimui tai vienas iš labiausiai akcentuojamų aspektų. Tiesa, galima pasirinkti iš tiek daug skirtingų apsaugos priemonių, kad gali būti sunku nuspręsti, kuri yra pati geriausia. Durex Extra Safe prezervatyvai – tai malonumo nei kiek nesumažinantys, tačiau taip pat didelę apsaugą teikiantys sargiai, kurie padės jaustis maloniai ir pasitikėti savimi. Kadangi egzistuoja kur kas daugiau apsaugos priemonių, verta pagalvoti, kodėl būtent sargiai yra pats geriausias pasirinkimas iš visų egzistuojančių alternatyvų?

  • Durex prezervatyvaiSargiai kainuoja nedidelius pinigus. Tai bene pati pigiausia kontracepcija, kurią galima pirkti ir paprastose prekybos vietose.
  • Nereikia keliauti pas gydytoją, kuris turėtų išrašyti receptą, kad galėtumėte įsigyti apsaugos priemonę. Dažniausiai tai lemia, kad būtent nuo sargių ir pradeda jaunimas planuodamas savo lytinį gyvenimą.
  • Durex Extra Safe ne tik kad nesumažina malonumo pojūčių, tačiau priešingai – padidina juos. Jeigu norite pajusti išskirtinių pojūčių, siūlome pasirinkti tuos prezervatyvus, kurie turi papildomą malonumo pojūtį moterims. Svarbiausia, kad šiuo metu gaminami tokie ploni sargiai, kad net nejusite, jog esate su jais.
  • Sargiai laimi kovoje prieš kitas kontraceptines priemones ir todėl, kad jie geba apsaugoti ne tik nuo nėštumo, tačiau ir lytiškai plintančių ligų. Jokia kita apsaugos priemonė neteikia tiek daug funkcijų.
  • Sargių naudojimas yra labai paprastas ir jie nekenkia jūsų sveikatai. Vos atsiradusios kontraceptinės tabletės tapo daugelio pasirinkimu. Visgi, ilgainiui buvo sužinota, kad jos gali labai pakenkti moterims, tad po truputį vis daugiau porų grįžta prie sargių. Tai kur kas daugelis pasirinkimas. Visomis prasmėmis.
  • Durex Extra Safe naudojami tuomet, kai jums to nereikia. Nesate įpareigotas skaičiuoti dienas, žymėti jas kalendoriuje ar nepamiršti kiekvieną dieną konkrečią valandą išgerti tabletės.

Akivaizdūs pliusai lemia, kad prezervatyvai yra kur kas geresnis pasirinkimas. Jeigu ir jūs svarstote, kuri apsaugos priemonė jums tinka labiausiai – tokiu atveju rekomenduojame atsiriboti nuo populiarumo ir pasirinkti tai, kas ilgus metus buvo geriausia. Juk net ir pabandžius kitas apsaugos priemones vis tiek grįžtama prie sargių. Tiesiog jie yra nepakeičiami.

Įrašas paskelbtas temoje Pirkiniai/Paslaugos, Sveikata/Medicina ir pažymėtas , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.