Kodėl neturėtumėte imti trumpalaikės paskolos?

trumpalaikės paskolosIeškote trumpalaikės paskolos ir galvojate, kad ji galės padėti išspręsti visas finansines problemas? Turėtumėte atidžiau pasidomėti trumpalaikių kreditų niuansais, nes juk ne veltui daugelis žmonių būtent su šiomis paskolomis įklimpsta į dideles skolas. Kiti žmonės, skolindamiesi internetu, nepatiria jokių sunkumų kai tenka skolas grąžinti, bet kodėl taip yra? Paprasčiausiai, trumpalaikes paskolas grąžinti yra gerokai sudėtingiau, nes jos nuo ilgalaikių skiriasi kaip diena ir naktis. Reikia atminti, kad trumpalaikių paskolų palūkanos rinkoje yra bene didžiausios, todėl vartotojams jas sunku grąžinti, nes prisideda dideli procentai, tuo labiau, kad esant bėdai, tokios paskolos grąžinamos dar sunkiau, nes tenka mokėti pratęsimo mokesčius, kurie visai be reikalo priverčia išleisti dar daugiau pinigų.

Visiems vartotojams reikia suprasti, kad imant trumpalaikę paskolą visuomet reikia rinktis tą, kuri turi mažiausią palūkanų normą. Žinoma, tokias paskolas rasti bus sunku, nes kone kiekviena trumpalaikė paskola yra itin brangi. Jeigu jūs pasirinksite tokį kreditą, kuriam bus taikomos didelės palūkanos ar tiesiog maksimalios, tai jums teks grąžinti itin didelę sumą. Per metus tektų grąžinti kone dvigubai daugiau nei skolinotės. Pratęsimo mokesčiai irgi yra viena iš didžiausių problemų klientams, apie kurias būtina žinoti iš anksto.

Trumpalaikius kreditus imantys žmonės nieko blogo nemato kuomet pasinaudoja pratęsimo galimybe, tačiau atidžiau pažiūrėjus, galima matyti, kad tas mokestis yra beprasmis, nes jis niekaip nesumažins turimo įsipareigojimo. Visgi, ilgalaikius kreditus mokėti lengviau, nes įmokos būna mažesnės. Ilgalaikių kreditų įmokos būna tokio dydžio kaip ir trumpalaikio pratęsimo mokesčiai, tačiau skirtumas tas, kad įmoka padengia dalį skolos, o pratęsimo mokestis – ne. Štai kodėl turėtumėte vengti trumpalaikių paskolų, nes tada tenka mokėti dideles sumas.

Jeigu norite gerų sąlygų ir lengvesnio skolos grąžinimo, tai tiesiog rinkitės ilgalaikes paskolas internetu teikiančius kredito teikėjus, nes tokias paskolas bus paprasčiau grąžinti. Tokioms paskoloms irgi taikomi pratęsimo mokesčiai, tačiau jie yra gerokai mažesni už trumpalaikių kreditų. Trumpalaikius kreditus apskritai turėtumėte pamiršti, nes jie sukelia labai dideles išlaidas ir neretai priverčia patirti nuostolius.

Įrašas paskelbtas temoje Ekonomika/Verslas, Kita, Pirkiniai/Paslaugos, Uncategorized ir pažymėtas , , , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.