Kodėl verta atsidaryti Paypal sąskaitą?

Šiais laikais ne vienas jaunas žmogus neapsieina be pirkimų internetu. Ir ne tik iš lietuviškų parduotuvių – daug daiktų tenka pirkti iš užsienio, nes Lietuvoje jums reikalingų daiktų tiesiog nėra arba jų kainos tokios, kad gerokai labiau apsimokės pirkti prekes iš užsienio ir dar ir už siuntimą sumokėti. Kaip padaryti apsipirkimą užsienio internetinėse parduotuvėse paprastesnį? Ar tam reikia specialios banko kortelės? Atsakyme į šiuos klausimus ir padėsime apsipirkti paprasčiau.

 Paypal sąskaita ir jos limitai Vienas patogiausių būdų apsipirkti užsienio parduotuvėse yra Paypal sąskaitos naudojimas. Taigi, norėdami atsidaryti Paypal sąskaitą, jums tereiks užsiregistruoti Paypal internetinėje svetainėje. Jums nereikės pirkti papildomos banko kortelės (ne visomis galima atsiskaityti perkant internetu), tiesiog užsiregistruosite ir pervesite tiek pinigų, kiek norėsite į savo naują virtualią sąskaitą. Toks pinigų pervedimas yra greita ir paprastas, tiesiog reikės prisijungti prie elektroninės bankininkystės sistemos ir patvirtinti, kokią sumą pinigų norite pervesti į savo Paypal sąskaitą.

  Kodėl Paypal sąskaita, o ne banko kortelė? Visų pirma, ne visos banko kortelės tinka atsiskaityti užsienio parduotuvės ar ebay, aliexpress platformose, tokiose populiariose visame pasaulyje. Be to, atsiskaityti iš Paypal sąskaitos yra gerokai paprasčiau, nes jums tereikia įvesti slaptažodį, kuomet jau perkate daiktus ir darote apmokėjimą. Tuo tarpu, jei naudojatės elektronine bankininkyste, jums reikės įvedinėti kortelės kodus, slaptažodį, kodą. Paypal sąskaita leidžia viską atlikti daug greičiau ir paprasčiau, nes jūsų virtuali sąskaita yra apsaugota tik vienu slaptažodžiu.

  Tačiau toks žemas saugos lygmuo neužtikrina didelio saugumo, dėl ko reikėtų vengti sąskaitoje laikyti itin didelių pinigų sumų, nes yra Paypal limitas. Juk jei netyčia kas sužinotų jūsų slaptažodį, pinigus pervesti būtų be galo lengva. Beje, reikėtų žinoti, kad visi, turintys Paypal sąskaitas, gali lengvai pervesti vienas kitam pinigus. Tam tereikia žinoti draugo elektroninio pašto adresą, kuriuo jis registravosi prie Paypal paskyros.

  Apsipirkimas internetu yra gerokai lengvesnis turint Paypal sąskaitą. Tačiau paprastas apsipirkimas ir virtualūs pinigai gali reikšti, kad išleisite daugiau pinigų. Na, bent jau psichologai taip teigia. Todėl nepersistenkite naudodami savo Paypal sąskaitą ir visuomet sekite, kiek pinigų joje jums dar liko. Tokiu atveju galėsite saugiai valdyti finansus ir pirkti tik tai, ko iš tiesų jums reikia.

 

Įrašas paskelbtas temoje Ekonomika/Verslas. Išsisaugokite pastovią nuorodą.