Kodėl verta pasirinkti Kopenhagą

Jei šiuo metu dairotės kelionės į meilės miestą, tačiau matote, kad skrydziai i Paryziu neatitinka jūsų suplanuotų atostogų datos, tuomet galite rinktis taip pat ne ką mažiau gražų ir turistų jau seniai pamėgtą miestą – tai yra Kopenhagą.

Įdomu, kodėl siūlome būtent Kopenhagą? Todėl, kad tai yra tikras pasakų miestas. Jei norite pajusti visus įmanomus malonumus, dabartinė Kopenhaga yra būtent tai, ko jums reikia. Lėktuvo bilietai Kaunas – Kopenhaga gali būti įsigyti labai greitai, tereikia pasinaudoti pigius skrydžius siūlančiais internetiniais portalais.

Taigi, kuo išskirtinis šis Europos miestas? Kodėl verta jį aplankyti? Kas mūsų laukia ten nuvykus?

Kaunas – Kopenhaga

Visų pirma, nereikia pamiršti, kad tai yra viena iš pačių seniausių Europos kontinento sostinių. Jos architektūra yra pribloškianti – ne veltui užsiminėme, kad būnant Kopenhagoje, galite pasijusti lyg tikroje pasakoje.

Kiekvienam, atvykusiam į Danijos sostinę, būtina aplankyti „Deivido kolekciją“. Joje yra 18 amžiaus meno dirbinių. Šiame muziejuje persipina islamiško, daniško ir europietiško meno dirbiniai, todėl kiekvienas bent šiek tiek su menu susipažinęs keliautojas išvys daug kvapą gniaužiančių dailės kūrinių.

Kaip žinia, Kopenhagoje yra labai daug įvairių sodų, kurių vieni iš populiariausių ir žinomiausių yra „Frederiksbergo sodai“. Šie sodai puikiai tinka įsimylėjėliams, todėl jei jums šį kartą nepavyko nuvykti į Paryžių, lankydamiesi Danijos sostinėje tikrai nenusivilsite. Soduose pastebėsite nemažai Prancūzijos ir Italijos šalims būdingų detalių, nors greičiausiai netruksite pajusti ir angliškos dvasios.

Bene kiekvienas Kopenhagą aplankantis turistas taip pat nepraleidžia progos apsilankyti Kopenhagos operoje. Joje yra Didžioji auditorija ir Karališkojo danų teatro scena. Tai įspūdingo grožio pastatas, kuriam neabejotinai verta skirti bent šiek tiek savo kelionės laiko.

Kas mėgsta istorines vietas, turėtų apsilankyti ir Rosenborgo pilyje, kuri stūkso Kopenhagos centre. Tai lyg pilis iš pasakos, todėl lankydamiesi joje galėsite pajusti senovinių laikų dvasią. Pilyje yra įrengtas muziejus, kuriame daugiau sužinosite apie Danijos istoriją, kultūrinius ypatumus ir kitas svarbias istorines detales. Be to, būtina paminėti ir karaliaus sostą, kuris yra pagrindinėje Rosenborgo pilies salėje. Sostą saugo iš tikro sidabro pagaminti liūtai. Ši pilis – tai įspūdingas meno šedevras.

Taipogi, greičiausiai ne vienas iš jūsų yra girdėjęs apie garsųjį Oresundo tiltą. Šis tiltas buvo pradėtas statyti prieš dvidešimt penkis metus, o baigtas – 1999 m. Tilto paskirtis – sujungti Daniją su Švedija. Oresundo tilto ilgis yra 16 km. Galite neabejoti, kad tai pats ilgiausias tiltas planetoje.

Be abejo, vardinti Kopenhagoje esančias labai gražias turistines vietas galima dar labai ilgai. Šių vietų sąrašas tikrai nėra baigtinis. Danijos sostinė yra tai, kas gali praturtinti jūsų kelionių žemėlapį, todėl nieko nelaukus įsigykite bilietus, susikraukite lagaminus ir skriskite į nepamirštamų nuotykių miestą.

Įrašas paskelbtas temoje Kelionės/Turizmas. Išsisaugokite pastovią nuorodą.