Kokios sąlygos taikomos greitiesiems kreditams?

Šiandien greitąjį kreditą pasiimti atrodo be galo lengva. Autobusuose, ant autobusų, reklaminiuose stenduose, per televiziją matome reklamuojamas greituosius kreditus teikiančias įmones, kurios įkyriai siūlo savo paslaugas. Tačiau tai, kad matome daug reklamos ir žinome, jog pasirinkimas yra tikrai didelis, to pasirinkimo nepadaro lengvesnio. Tad kaip gi pasirinkti tą vienintelę firmą, iš kurios norime paimti paskolą ir kuria reikėtų pasitikėti ir kurios klientu būti labiausiai apsimokės? Pasižiūrėkime, kuo skiriasi įvairių firmų siūlomos sąlygos ir galbūt tai padės apsispręsti, kurią firmą rinktis, norint paimti didesnę ar mažesnę paskolą.

                  Visų pirma, pirmas skirtumas, kuri krenta į akis, skolinantis pinigus, tai amžiaus apribojimas. Kai kurios firmos teikia paskolas visiems nuo 18 metų. Kitos amžių riboja ir pinigus skolina tik ne jaunesniems 20 ar 22 metų amžiaus žmonėms. Taip pat yra ir amžiaus viršutinė riba. Dažniausiai ji svyruoja nuo 65 iki 75 metų. Tad jei jums aktuali apatinė arba viršutinė amžiaus riba, rinkitės firmą pagal šį kriterijų.

                  Ar imant greitąjį kreditą reikia turėti pastovias pajamas? Tikrai ne. Paskolos šiais laikais teikiamos ir studentams ir bedarbiams. Nors paskola bedarbiams gali turėti apribojimų, tačiau šie apribojimai dažnai galioja tik skolinantis pirmą kartą. Jei laiku grąžinsite paimtą paskolą ir palūkanas, greičiausiai apribojimai sumažės ir kitą kartą galėsite skolintis didesnę sumą pinigų. Atkreipkite dėmesį, kurios firmos tai siūlo.

               Paskola bedarbiams   Jei neketinate skolintis daugiau kaip vieną kartą, pasinaudokite nemokamos paskolos pasiūlymu. Kai kuriose firmose galite gauti nemokamą pirmąją paskolą. Tai yra, jums nereikės mokėti palūkanų. Grąžinsite tik pasiskolintus pinigus ir sumokėsite administravimo mokestį.

                  Gali būti, kad jums aktualus yra ir siūlomos paskolos dydis. Kai kurios firmos paskolas apriboja vos iki 800 eurų, kai kitos teikia ir 10 000 eurų paskolas. Taip pat skiriasi ir  mėnesio palūkanos. Beje, vienos firmos siūlo lankstesnes sąlygas, tad jei manote, kad jums gali tekti pratęsto paskolos grąžinimo terminą, rinkitės firmą, kuri neima mokesčio už pratęsimą. Ir paskutinis kriterijus, kuriuo galima vadovautis, renkantis paskolas teikiančią firmą yra laikas, per kurį paskola išduodamas. Dažniausiai tai būna 10 – 30 minučių, tačiau kartais šis laikas gali siekti ir visą dieną. Tad jei jums pinigų reikia greitai, rinkitės firmą, kuri gali tai suteikti.

Įrašas paskelbtas temoje Pirkiniai/Paslaugos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.