Kokius daiktus būtina pasiimti išvykstant į Angliją

Anglija – tai šalis tapusi tikra aukso gysla visiems geresnės gyvenimo kokybės ir didesnių atlyginimų ištroškusiems lietuviams. Turbūt net neverta plėstis pasakojant, jog į šią šalį vyksta tiek jauni tiek ir seni ir kokį gyvenimą ten gyvena, nes kiekvieno iš mūsų artimųjų rate yra bent po vieną asmenį, kuris buvo išvykęs į šią turtingą šalį ir visą informaciją esame girdėję iš pirmųjų lūpų, o keleivių pervežimas į Angliją ne vienam apsukriam lietuviui yra tapęs pragyvenimo šaltiniu. Visgi, net ir tie kurie nuolatos vyksta įvairiausiai reikalais į Jungtinę Karalystę turėtų perskaityti šį straipsnį, kuriame kalbėsime apie daiktus kuriuos verta pasiimti su savimi.

Siuntiniai į AnglijąKaip ir vykstant į bet  kurią kitą ne Europos Sąjungos šalį, taip ir vykstant į Angliją su savimi būtina pasiimti užtektinai vietinės valiutos pinigų. Svarų sterlingų, kitaip tariant nacionalinės Anglijos valiutos reikėtų turėti tiek, jog be papildomų pajamų galėtumėte prasimaitinti ir pragyventi bent mėnesį ar du, taip pat visada vertėtų turėti atsidėjus pinigų kelionei atgal į Lietuvą, kuriuos laikytumėte atskirai kaip garantuotą kelionės bilietą į gimtinę.

Asmens dokumentai kitas itin svarbus objektas, kurį privaloma pasiimti ne tik keliaujant į Jungtinę Karalystę, bet ir į bet kurią kitą šalį. Jei neturint pinigų dar yra tikimybė išgyventi bent kurį laiką, tai be asmens dokumentų tai padaryti tik sėkmės reikalas. Dokumentai reikalingi tam, kad būtumėte priimtas į darbą arba galėtumėte kirsti valstybės sieną, o patikrinus pareigūnams būsite uždarytas į vietinę areštinę tapatybės nustatymui, jei kaip užsienietis po svečią šalį keliausite be asmens tapatybę įrodančio dokumento.

Be dokumentų Jūsų neišgelbės niekas, tačiau jei neturėsite grynųjų pinigų Jus gali išgelbėti su savimi turimas auksinis žiedas arba grandinėlė. Auksas – tai viso pasaulio valiuta, kurią galite nešioti ant savo kūno ir bet kada iškeisti į grynuosius pinigus. Turėdami vidutinės kokybės ir dydžio auksinį žiedą, būsite garantuoti, jog už jį gautų pinigų visuomet užteks kelionei iš Anglijos į Lietuvą.

Vykdami į Jungtinę Karalystę turėtumėte nepamiršti į kokią klimato zoną keliaujate ir su savimi pasiimti kuo daugiau lietui atsparių rūbų. Tai neturėtų būti didelė problema vykstantiems mikroautobusais, nes keleivių pervežimas į Angliją mikroautobusu, suteikia galimybę su savimi pasiimti itin didelį kiekį bagažo.

Įrašas paskelbtas temoje Pirkiniai/Paslaugos ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.