Kontraceptikai ar prezervatyvai – kas efektyviau

Seksas neturėtų būti siejamas tik su malonumu ir nepamirštamais pojūčiais. Jis taip pat turėtų būti neatsiejamas ir nuo didelio saugumo. Tai reiškia, kad nei vienas žmogus į savo lytinį gyvenimą neturėtų žvelgti pro pirštus – priešingu atveju tai gali nulemti daugybę papildomų problemų. Žinoma, visuomet yra lengviausia vadovautis emocijomis ir elgtis labai spontaniškai, tačiau būtina suprasti, kad kalbant apie lytinį gyvenimą, to neturėtų būti. Jei seksas bus nesaugus, tuomet reikėtų susitaikyti su didele lytiniu keliu plintančių ligų ir nepageidaujamo nėštumo tikimybe. Tuo tarpu, jei norite to išvengti, pirmiausia galvokite racionaliai ir logiškai, o tik paskui pasiduokite savo jausmams.

Prezervatyvai.net

Kita vertus, yra daugybė įvairių apsisaugojimo priemonių, todėl verta bent trumpai aptarti tai, kas gali būti efektyviausia ir naudingiausia. Neretai moterys būna linkusios pasirinkti kontraceptikus, tačiau lygiai taip pat dažnai jie joms sukelia įvairias neigiamas reakcijas. Kontraceptikai gali lengvai išbalansuoti hormonų pusiausvyrą, o tai įprastai nulemia ir daugybę kitų sveikatos problemų. Be to, reikėtų suprasti, kad kontraceptikai skirti sumažinti nepageidaujamo nėštumo tikimybę. Tuo tarpu jie niekaip negali apsaugoti nuo įvairių lytiniu keliu plintančių ligų. Analogiška situacija ir kalbant apie daugybę kitų kontraceptinio pobūdžio priemonių. Todėl vienintelės priemonės, kurios padeda apsisaugoti ne tik nuo nepageidaujamo nėštumo, tačiau taip pat ir nuo lytiniu keliu plintančių ligų, yra prezervatyvai (https://www.prezervatyvai.net/).

Tačiau nepaisant to, kad prezervatyvai pasižymi dideliu efektyvumu, kai kurie žmonės nebūna linkę juos pasirinkti, nes jie nori, kad jų lytinis aktas būtų laisvas ir be jokių „suvaržymų“. Tačiau ar tikrai prezervatyvai apriboja pojūčius? Galbūt anuomet, kai prezervatyvų pasirinkimas buvo labai ribotas, į šį klausimą būtų buvę galima atsakyti teigiamai. Laimei, dabar situacija yra visiškai pasikeitusi. Prezervatyvai ne tik nesumažina pojūčių, tačiau gali juos dar labiau sustiprinti – viskas priklauso nuo konkrečios prezervatyvų rūšies. Taigi, tokio pasirinkimo atveju jums nereikės jaudintis dėl nesaugaus sekso. Galėsite mėgautis kiekviena lytinio akto akimirka, kuri bus kupina labai malonių ir nepamirštamų pojūčių.

Įrašas paskelbtas temoje Laisvalaikis/Pomėgiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.