Kreditai dabar imami vis atsakingiau

kreditai paskolosNeretai skolinimasis iš artimųjų tampa nemalonus – sulaukiama priekaištų bei moralizavimo, jog viską reikia daryti atsakingai. Dabar tą patį akcentuoja ir kreditoriai – jie nenoriai skolina pinigus tiems, kurie nesugeba pažvelgti į savo padėtį bei galimybes. Pastebima, kad ilgalaikis kreditas  daugumoje bendrovių yra suteikiamas mažomis palūkanomis, tačiau tokia finansavimo galimybe pasinaudoti gali ne visi. Kredito teikėjai dabar skolina tik atsakingiems, todėl galime matyti aiškius pokyčius – pastaruoju metu negrąžinamų paskolų skaičius yra sumažėjęs tiek, jog tai sudaro tik labai mažą dalį. Paprasčiausiai, didžioji dauguma kredito gavėjų, savo įsipareigojimus sugeba įvykdyti laiku, o prasiskolinusių asmenų vis mažėja. Taip nutiko dėl griežtų reikalavimų.

Priėmus įvairias įstatymų pataisas, net ir patys vartotojai ėmė labiau vertinti savo galimybes. Taip pat klientai dabar ieško geriausių pasiūlymų ir jau nebepuola rinktis pirmos pasitaikiusios kreditų bendrovės. Tiems, kad skolinasi internetu, visada yra aktualūs įvairūs pasiūlymai. Norintys sutaupyti vartotojai, dabar susimąsto dėl trumpalaikių paskolų – pirma paskola nemokamai naudojasi vos ne kiekvienas, kuriam pristinga pinigų iki algos. Anksčiau buvo skolinamasi net nežiūrint į esamas akcijas bei nuolaidas kreditų bendrovėse.

Kas liečia pačių kreditų pokyčius, galime matyti, jog ir pačios paslaugos bei reikalavimai kardinaliai yra pasikeitę. Dabar kelių šimtų eurų kreditą siūlo beveik kiekviena bendrovė, o taip pat išaugo tų įmonių skaičius, kurios sugeba pasiūlyti ir kelių tūkstančių eurų paskolas internetu. Skolinimosi terminai be abejo yra pasikeitę – dabar daug įmonių rekomenduoja klientams skolintis keleriems metams, jog kredito grąžinimas mėnesinėmis įmokomis būtų lengvesnis. Ilgalaikius kreditus teikia vis daugiau įmonių, nes tai tapo vienu iš būdų privilioti naujus klientus.

Kalbant apie reikalavimus, čia svarbu akcentuoti jų griežtumą. Jokiu būdu dabar kreditoriai nebegali sudarinėti kredito sutarčių su nemokiais asmenimis. Asmuo turi gauti tiek pajamų per mėnesį, kad jam nebūtų bėdų grąžinant planuojamą pasiimti kreditą. Jeigu finansai to neleidžia, kreditoriai neskolins pinigų. Teikiant paraišką dėl paskolos, dabar kiekvienas klientas turi nurodyti visas gaunamas pajams bei išlaidas – pagal tai kreditoriai apskaičiuoja ar galima žmogui skolinti ar ne.

Įrašas paskelbtas temoje Ekonomika/Verslas, Kita, Kompiuteriai/Internetas, Pirkiniai/Paslaugos, Uncategorized, Visuomenė ir pažymėtas , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.