Kurdami savo namų interjerą, nepamirškite medinių durų

Medines durysJei pastaruoju metu sprendžiate dilemą, kokias duris pasirinkti tam, kad jos derėtų prie bendro jūsų namų interjero, tuomet atsakymas paprastas – medines durys. Puikiai suprantama, kad kurti naujų namų interjerą ar koreguoti jau esamą, yra ganėtinai sudėtinga ir varginanti užduotis. Jūsų miegamasis, drabužių spinta, vonios kambarys, koridorius, svetainė ir virtuvė – tiek daug patalpų, kurios įprasminamos pasirenkant tam tikrus durų modelius. Todėl akivaizdu, kad tai yra vienos iš pagrindinių detalių, kurių jokiu būdu nereikėtų pasirinkti atmestinai.

Pirmiausia, kad viskas būtų paprasčiau, turėtumėte nuspręsti, kokio stiliaus turės būti jūsų pasirinktos medinės durys. Iš tiesų, tai nesunku nuspręsti. Galite atsižvelgti į konkrečių kambarių interjerą ir erdves, skiriančias atskiras namų patalpas. Tai reiški, kad tuo atveju, jei viename kambaryje yra pastebima daugiau klasikinių detalių, tuomet kur kas geriau pasirinkti klasikinio stiliaus duris. Tuo tarpu, jei mėgstate modernų interjerą ir konkreti patalpa talpina nemažai šiuolaikines tendencijas atitinkančių detalių – tuomet ieškokite novatoriškų ir labai originalių sprendimų.

Be abejo, labai didelį dėmesį reikėtų teikti ir savo skoniui. Nesusitelkite vien tik į aplinkinių patarimus. Turite suprasti, kad tik jūs ir jūsų namiškiai kasdien matys pasirinktas medines duris, todėl turėtumėte pasikliauti ir intuicija. Jei vidinės interjerą papildančios durys jums bus mielos ir priimtinos, nedvejodami pasirinkite jas. Tuo tarpu, jei visą dėmesį skirsite tik durų derinimui prie bendro interjero, tikrai ne visuomet galėsite patenkinti savo keliamus reikalavimus.

Kaip žinia, galima rinktis iš labai skirtingų medinių durų dizainų – tai gali būti tiek visiškai lygios durys, tiek ir pagamintos iš įvairių detalių bei ornamentų. Ką jau kalbėti apie tai, kad kai kurie žmonės yra linkę rinktis slankiojančias arba atveriamas iš dviejų dalių sudarytas duris.

Taip pat nepamirškite ir medienos, iš kurios bus gaminamos jūsų durys. Be abejo, kuo daugiau būsite pasiryžę investuoti, tuo aukštesnės kokybės medines duris galėsite įsigyti. Taigi, nepamirškite, kad viskas priklauso ne tik nuo interjero ir skonio, tačiau ir nuo jūsų turimo biudžeto.

Įrašas paskelbtas temoje Būstas. Išsisaugokite pastovią nuorodą.