Lauko reklama Klaipėdos mieste ir aplinkui

Reklaminiai stendai Klaipėdoje ir jos apylinkėse vasaros metu yra labai populiarūs. Turbūt nė nereikia galvoti kodėl. Lietuvos pajūris vis dar labai mėgstamas mūsų ir užsienio svečių poilsiautojų, tad reklamos poreikis čia tikrai yra. Juk kuo daugiau miesto svečių, tuo daugiau kartų bus pamatyta lauko reklama. Didelių žmonių srautų nulemtą reklaminių stendų poreikį puikiai patenkina vietiniai verslininkai. Lauko reklama Klaipėdoje kur kas populiaresnė nei pavyzdžiu Šauliuose ar Panevėžyje.

Lauko reklamaPirma mintis gali būti apie tai, jog reklaminiais stendais Klaipėdoje pagrinde naudojasi įvairias paslaugas bei pramogas poilsiautojams siūlantys verslininkai. Taip, viešbučių, poilsių namų ir bazių, įvairių pramogų bei tiesiog pagrinde į turistus orientuotų parduotuvių reklamų čia tikrai netrūksta. Tačiau netrūksta ir iš pažiūros nesusijusios reklamos. Bet tai neturėtų stebinti – gausūs žmonių būriai, kasmet aplankantys Klaipėdą ar bent pro ją pravažiuojantys, traukia ir kur kas platesnį verslininkų ratą. Jei reklamos matomumas didelis, kodėl gi reklaminiuose plotuose Klaipėdoje nereklamuoti ir kokio nors naujo automobilio modelio, sportinės aprangos gamintojo ar net privačių namų statytojo? Svarbiausia, kad tokia reklama pasiteisintu.

Lauko reklama Klaipėdoje – ar verta?

Jei esate verslininkas ir naudojatės vienomis ar kitomis reklamos formomis, turbūt jau susidomėjote ir reklaminio stendo nuoma Klaipėdos mieste. Net jei pagrindinė jūsų verslo veikla yra vykdoma Vilniuje ar Kaune, lauko reklama Klaipėdoje vis dar gali būti naudinga. Svarbiausia, kad jūsų paslaugos nebūtų stipriai geografiškai orientuotos. Jei reklamuojate motociklus, pigias keliones į pietų Europos kurortus ar kokį nors maisto produktą, reklamuotis Klaipėdoje tikrai verta. Bet jei norite čia skelbtis apie autoservisą ar kirpyklą Šauliuose, reikėtų pagalvoti iš naujo. Tokia reklama pasieks labai mažą tikslinių klientų ratą, bus neefektyvi ir per brangi.

Renkantis kaip ir kur reklamuoti savo verslą visada reikia gerai pagalvoti, paskaičiuoti, pamodeliuoti įvairius scenarijus. Žinoma, dažnai be praktinio išbandymo taip ir nepavyks nuspėti galimo reklamos poveikio. Vis tik vertėtų pagalvoti apie tai, jog lauko reklama Klaipėdoje ar jos aplinkelyje gali būti labai naudinga dėl vasarą čia esančių didelių turistų srautų. Idėją jau turite, tereikia ją apgalvoti.

Įrašas paskelbtas temoje Ekonomika/Verslas. Išsisaugokite pastovią nuorodą.