Lietuva – Anglija: kokiu transportu keliauti geriau?

lietuva anglijaKeliautojams Lietuva Anglija maršrutas yra vienas aktualiausių – tiek emigrantai, tiek kelionių mėgėjai, tiek ir verslininkai domisi alternatyvomis kaip šiuo maršrutu keliauti bei gabenti siuntinius mažesnėmis kainomis. Dabar keliavimas lėktuvu nebėra laikomas vienu pagrindiniu būdu – mikroautobusais keliauti nori vis daugiau žmonių. Šiuo transportu Angliją aplankyti ar reguliariai į šią šalį važinėti yra pigiausia, saugiausia ir paprasčiausia, nes dabar įvairios pervežimo bendrovės kuriasi viena po kitos, todėl pasiūlymų vartotojai sulaukia gana patrauklių.

Kas liečia keliones, faktas, kad į Angliją nukeliauti mikroautobusu nebus greita – vyksite vos ne visą parą. Esmė yra tame, kad keliaujant tokiu transportu, yra laikomasi visų saugos taisyklių, todėl dėl nelaimingų atsitikimų baimintis nederėtų – tai vienas saugiausių būdų pasiekti šią šalį. Jūs vyksite per kelias šalis, tad čia reikėtų pabrėžti, kad jūs galite vizituoti ne tik Angliją, bet ir kitas šalis. Paprasčiausiai jus gali pavežti į tam tikros vietos, nebūtina užsisakyti bilietus į galutinį tašką. Pavyzdžiui, jeigu jus domina Vokietija, tai faktas, kad už kelionės bilietą sumokėsite mažiau negu keliaujant į Angliją. Tai yra vienas svarbiausių privalumų – mokate tiek, kiek yra verta pati kelionė. Tiesa, kalbant apie keliones, čia taikomi visai kiti standartai bei reikalavimai – didesnis bagažo limitas, nėra absurdiškų draudimų dėl skysčių laikymo kelionės metu ir t.t.

Kalbant apie siuntų gabenimą, tai pradžioje minėjome, kad ir verslininkai naudojasi šia alternatyva kelionėms lėktuvais, o taip yra todėl, kad Lietuvoje nemažai žmonių siuntas gabena tiek į Angliją, tiek ir iš jos. Iš jos siuntiniai per įprastas kurjerių tarnybas gabenami už nemažas sumas, tačiau lietuviškos pervežimo bendrovės visus krovinius perveža daug pigiau. Taip, jos ne tik perveža keleivius, bet ir priima siuntinius ar didesnius krovinius, kuriuos gali nugabenti į jums reikiamą miestą Anglijoje. Jie gali ir parvežti tarkime jūsų užsakytas prekes būtent į Lietuvą už daug mažesnę kainą, negu užsisakytumėte pristatymą iš pačios parduotuvės, o tai yra ypač naudinga užsiimantiems prekyba, nes taip yra sutaupoma nemažai pinigų.

Įrašas paskelbtas temoje Automobiliai/Motociklai, Ekonomika/Verslas, Kelionės/Turizmas, Kita, Laisvalaikis/Pomėgiai, Pirkiniai/Paslaugos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.