Limuzinų nuoma – Vilnius turi ką pasiūlyti

Vilniuje limuzinų nuomos pasiūla apima nuo jau daug mačiusių senukų iki naujausių “Bently”. Panašiai svyruoja ir limuzinų nuomos kainos. Tad ką ir už kiek galima nučiupti sostinėje?

Nebrangūs limuzinai

Limuzinų nuomos kainos prasideda nuo dvidešimt eurų per valandą. Ko galima tikėtis už tokią sumą? Greičiausiai tai aštuonių vietų klasikinis limuzinas jau pergyvenęs ne vieną mergvakarį ar šiaip kokią šventę. Limuzino viduje rasite pagrindinius prabangos atributus: šampanas, mini baras su reikiamomis taurėmis, pertvara nuo vairuotojo, garso aparatūra, televizorius, elektriniai ir tamsinti langai, odinis salonas.

Tokie limuzinai dažniausiai nuomojami ne mažiau nei šešioms – septynios valandoms. Tad galima bandyti tartis dėl nuolaidų sistemos.

Limuzinų nuoma

Visureigis

Super limuzinas, kuriame telpa apie dvidešimt žmonių. Limuzinas, kuris atrodo netradiciškai ir yra itin praktiškas. Jo nuomos kaina prasideda nuo šešiasdešimt eurų per valandą ir pasibaigia ties šimtu dvidešimt. Laiko apribojimų nėra. Tačiau kuo trumpesnė nuoma, tuo didesnė valandos kaina. Privalumas – išskirtinumas, tokie limuzinai nuomojami ne tik rožinės, baltos ar juodos spalvos visureigiai, tačiau ir visa kitų spalvų paletė.

Retro

Vestuvinio retro limuzino nuoma – atrodo įspūdinga. Kaina svyruoja nuo aštuoniasdešimt eurų per valandą. Tokiame automobilyje daugiausiai gali tilpti šeši asmenys. Tai nėra labai praktiška, gal kai kuriems net ir truputy pabodę. Visgi, retro limuzino viduje rasite mini barą, mažą šaldytuvą. Jame greičiausiai pasigesite geros garso aparatūros. Todėl liks vienintelis džiaugsmas – odinis salonas.

Prabangių limuzinų nuoma Vilniuje

Ir štai prieiname prie prabangių limuzinų nuomos. Prabangiame limuzine rasite viską ko geidžia širdis – tai ir paslaugus vairuotojas, nemokami puošnūs papuošimai, mini – baras, šaldytuvas, garso aparatūra, komfortiškas automobilio vidus, televizorius, šaldytuvas, kondicionierius ir pan. Važiuojant tokiu limuzinu norom nenorom jautiesi kaip, mažų mažiausiai, visatos valdovas. Limuzine telpa apie dvylika žmonių, kas, savaime, yra patogu.

Prabangų limuziną galite išsinuomoti vos nuo keturiasdešimt eurų per valandą, o kaina dėl ilgesnės nuomos trukmės tik krenta.

Tai puiki puošmena, bet kokiai šventei ar romantiškam vakarui. Ar tai brangu? Manau, prabangių limuzinų nuoma Vilniuje – yra geriausias pasirinkimas dėl kainos ir kokybės santykio.

Įrašas paskelbtas temoje Pirkiniai/Paslaugos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.