Maudymosi glaudės

Populiariausios maudymosi glaudės vyrams

Apie svarbiausius vasaros atributus – stilingą paplūdimio aprangą – susimąsto ne tik moterys. Lygiai taip pat savo vasaros garderobu rūpinasi ir vyrai. Madingos maudymosi glaudės vyrams – tai, kuo būtina pasirūpinti artėjant karštajam sezonui. Įprastai paplūdimio aprangą norisi atnaujinti kiekvieną sezoną – pagal besikeičiančią madą, figūrą, nuotaiką ir įvairius kitus aspektus ar poreikius. Tačiau svarbiausi rodikliai renkantis maudymosi aprangą yra du: tai stilius ir komfortas. Paplūdimyje vilkėdami patogias maudymosi glaudes, jausitės saugiai ir užtikrintai, turėsite galimybę laisvai judėti ir atsipalaidavę mėgautis vasaros malonumais, o stilingas maudymosi kostiumas ne tik patrauks žvilgsnius, bet ir suteiks papildomo pasitikėjimo savimi.

Kokios būna vyriškos maudymosi glaudės?

Glaudės

Glaudės

Maudymosi šortai. Tai laisvi, dažnai žemiau kelių ilgio šortai, skirti gamtos, paplūdimio pramogoms. Nors, pavyzdžiui, adidas maudymosi šortai, daugiau primena įprastus laisvalaikio šortus, tačiau medžiaga, iš kurios jie pasiūti, yra gerokai atsparesnė vandeniui, greitai džiūstanti, todėl jais vilkėdami galite drąsiai mėgautis vandens malonumais. Maudymosi šortų pasiūla yra labai didelė. Išsirinkti maudymosi šortus galite ir internetu, ir parduotuvėse: čia siūlomi įvairiausi šortų dydžiai, stiliai, spalvos, ilgiai ir t.t. Pagal individualius norus ir poreikius paplūdimio šortus išsirinks kiekvienas vyras.

Plaukimo glaudės. Tai už maudymosi šortus trumpesnės, labiau priglundančios maudymosi glaudės. Jas daugiausiai dėvi vyrai, mėgstantys daug ir dažnai plaukioti vandenyje. Tai itin elastingi, puikiai priglundantys, tačiau judesių nesuvaržantys vyriški maudymosi kostiumai. Esant kaitriai saulei, maudymosi glaudės išdžiūna per kelias minutes, todėl tai itin praktiškas pasirinkimas visiems vandens mėgėjams. Plaukimo glaudės būna įvairių stilių. Mėgstantiems išsiskirti iš minios ir norintiems pademonstruoti pasiektus rezultatus sporto srityje, verta pasirinkti trikampes glaudes, paryškinančias figūrą ir, ko gero, nepaliekančias abejingų. Vis dėlto populiariausios paprastos, sportinės, kiek virš kelių prigludusios vyriškos maudymosi glaudės.

Vyrams, besirenkantiems paplūdimio aprangą, dera pasirūpinti ir savo sūnų paplūdimio įvaizdžiu: vaikiški maudymosi kostiumėliai – lygiai taip pat svarbūs. Itin žavu ir madinga, kai maudymosi glaudės berniukams derinamos prie tėvo maudymosi glaudžių. Tokiu atveju, apsilankius paplūdimyje, malonios replikos ir smalsūs žvilgsniai – neišvengiami.

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.