Ne visos kombinacijos pokeryje yra geros

kombinacijos pokeryjeGeriausios kombinacijos pokeryje nereiškia, kad žaidėjas visada laimės visą turnyrą. Nuolatos kiekvieno padalinimo laimėti neįmanoma. Kiekvienas pokerio žaidėjas, kuris yra bent kiek jau pažengęs, žino, jog didžiausią sėkmę atneša kantrybė bei išsiugdyti bruožai. Juos kiekvienam pradedančiajam galima įgauti tik didelio darbo dėka. Jums bus būtina sužaisti ne vieną padalinimą, kad įgautumėte patirties. Čia kalbame tiek apie mažų registracijų turnyrus, tiek ir apie grynųjų pinigų žaidimus. Žaidžiant iš tikrų pinigų, susikaupimas yra didesnis, nes ir taip aišku, kad pralošus, nuostolių bus nemažai.

Pokeryje labai svarbu nepriimti neapgalvotų sprendimų. Profesionalai turi vieną savybę – jie laukia tinkamos akimirkos, kuri leistų be didesnių pastangų užsiimti prizines vietas. Tarp mėgėjų yra labai populiaru blefuoti kritinėmis situacijomis – kartais tai būna didžiausia klaida, kuria pasinaudoja profesionalai. Pavyzdžiui, jeigu profesionalas turi labai gerą kortų kombinaciją, jis ko gero niekada nekels sumų, leis kelti jas oponentams. Taip yra todėl, kad profesionalai leidžia viską atlikti nepatyrusiems žaidėjams.

Paprasčiausiai, profesionalas apsimes, kad jis turi vidutinio lygio kortų kombinaciją arba tiesiog sudarys įspūdį, kad jis laukia kažkokios tinkamos kortos. Mėgėjas, kuris turi nelabai stiprią kombinaciją, ko gero kels sumas, norėdamas, kad padalinimas kuo greičiau baigtųsi ir tiesiog priešininkas greitai nusimestų kortas. Pakėlus statymą, priešininkas neskubės kelti ar atsakyti – jis vilkins laiką, todėl mėgėjai dažniausiai galvoja, kad priešininkas neturi jokių stiprių kortų. Taip užkimba vos ne kiekvienas pradedantysis. Mėgėjas nuolatos kels sumas, o profesionalas lėtai atsakys, kol galiausiai iškris paskutinė korta. Jūs pastatysite, o tada profesionalas jau pakels jūsų sumą. Tai reiškia, kad jums buvo paprasčiausiai paspęsti spąstai.

Kiekvieno padalinimo metu būtina elgtis atsargiai – net ir turint aukščiausią porą, jūs negalite žinoti ar laimėsite, nes galbūt jūsų priešininkas turi mažą porą, o ant stalo esanti maža korta jam leidžia surinkti tris vienodas. Visada būkite budrūs – niekada nerizikuokite smarkiai, jeigu turite tik aukščiausia porą. Galiausiai, jums vis tiek kažkuriuo metu nepasiseks ir teks skaičiuoti didelius nuostolius.

Įrašas paskelbtas temoje Ekonomika/Verslas, Kita, Kompiuteriai/Internetas, Laisvalaikis/Pomėgiai, Pirkiniai/Paslaugos, Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.