Norintiems į Čikagą reikia labiau optimizuoti atostogų biudžetą

Pigūs aviabilietai iš Kauno, Vilniaus, Rygos, Palangos nuo €15 tik su Flymaster.LTČikaga dabar laikoma iš tų JAV miestų, į kurį suplūsta daug turistų iš viso pasaulio, tačiau atkreiptinas dėmesys, jog ir lietuviai čia dažnai praleidžia savo atostogas. Nors į šį JAV miestą vyksta santykinai mažai mūsų tautiečių, vis tiek siūloma pasidomėti kelionių į šį miestą planavimu. Akivaizdu, kad už Atlanto praleisti atostogas gali būti brangoka, bet mūsų tautiečiams nerimauti nėra dėl ko – visada yra būdų sumažinti išlaidas. Pradžioje reikėtų optimizuoti visą turimą atostogų biudžetą. Jį reikia paskirstyti taip, jog pati kelionė būtų kuo pigesnė, o paskui seks ir nakvynės paieškos procesas. Kelionėms už Atlanto geriausiai būtų rinktis pigių skrydžių bendrovių bilietus.

Norintiems į Čikagą neprošal būtų dairytis ne tik į pigių oro linijų pasiūlymus, nes dabar daug naudingų patarimų pateikia ir specializuotos kelionių svetainės internete. Didžiausias privalumas yra tas, kad tos svetainės savo lankytojams leidžia užsisakyti pigiausius bilietus į norimą kraštą. Tai reiškia, kad tie tinklapiai jums patars kaip optimizuoti visą kelionių biudžetą ir taip pat leis įsigyti skrydžių bilietus už geriausią kainą. Tie tinklapiai pasižymi viena geriausių funkcijų – per jas galima rezervuoti visus oro linijų bilietus. Ieškantys geriausių kainų gali džiaugtis tuo, jog šie tinklapiai visų bilietų kainas nurodo pagal mažiausias kainas. Tai reiškia, kad viename tokiame tinklapyje jūs galite rasti kelių oro linijų siūlomu bilietus.

Optimizuoti kelionių biudžetą pradedant nuo bilietų įsigijimo yra be galo paprasta, nes kaip minėjome – įvardinti tinklapiai pateikia pigiausius pasiūlymus. Jie neretai net nesiekia šimto eurų. Priklausomai nuo šalies, už kai kuriuos bilietus galima sumokėti viso labo keliolika eurų. Tiesa, norintiems į Čikagą, bilietai kainuos kiek brangiau, nes visuomet kelionės į trečiąsias šalis buvo brangesnės. Pigiausius bilietus įsigyti galima tuomet kai norima ilsėtis Europos Sąjungos ribose ar kituose šalia esančiuose užsienio kurortuose.

Pati pradžia optimizuojant kelionių biudžetą kaip ir aiški – rinkitės specialius tinklapius, per kuriuos galėsite įsigyti pigių oro linijų siūlomus bilietus. Paskui liks tik suplanuoti ir rezervuoti nakvynę, o tai daryti siūloma per specialias internetines sistemas, kuriose galima rasite privačių asmenų siūlomus apartamentus.

Plačiau: www.flymaster.lt/jav/cikaga

Įrašas paskelbtas temoje Kelionės/Turizmas, Kita, Pirkiniai/Paslaugos, Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.