Oro drėkintuvų funkcijos

Pastaruoju metu galima rasti daug informacijos apie oro reguliavimo prietaisus. Vienas iš jų yra oro drėkintuvas. Ar žinote, kokias funkcijas turi šis prietaisas? Jei ne, šis straipsnelis kaip tik jums.

Oro drėkintuvaiOro drėkintuvas yra bene pati reikalingiausia priemonė, norint sukurti tinkamą namu mikroklimatą. Kai kuriuose namuose būna per daug drėgmės – tuomet patartina įsigyti drėgmės surinkėjus, kurie pašalina drėgmės perteklių ir namai tampa kur kas jaukesniais bei šiltesniais. Tačiau kur kas dažniau pasitaikantis atvejis yra jog, namuose būna ne per drėgna, o tiesiog per sausa. Šią situaciją pataisyti padės oro drėkintuvas. Yra labai svarbu, kad oras būtų pakankama drėgmės koncentracija, kadangi esant sausam orui galima sulaukti sveikatos būklės pablogėjimo: ima lūžinėti nagai bei plaukai, odai praranda gyvybingumą bei elastingumą, yra kur kas sunkiau susikaupti. Visų šių nemalonių drėgmės stokos padarinių galima išvengti naudojant oro drėkintuvus.

Taigi, kaip jau supratote, pagrindinė oro drėkintuvo funkcija yra drėkinti orą. Kaip jau spėjote įsitinkinti, drėgmės koncentracija ore yra svarbi kiekvienam žmogui. Vis dėlto, drėkinamas oras – tikrai ne vienintelė oro drėkintuvo funkcija. Oro drėkintuvai ne tik drėkina orą, bet ir pašalina tam tikras daleles, kurios gali sukelti įvairias ligas bei negalavimus. Dėmesį reikia atkreipti ir į tai, jog į kai kuriuos oro drėkintuvus yra įmontuojami buteliukai su eteriniais aliejais – tuomet po patalpas pasklinda švelnus, malonus aromatas. Beje, eterinį aliejų galite išsirinkti pagal poreikį: pavyzdžiui, jei norite raminančio efekto rinkitės levandų eterinį aliejų, jei turite problemų su kvėpavimo takais – rinkitės pušų eterinį aliejų, jei norite išlikti žvalūs – rinkitės apelsinų eterinį aliejų.

Oro drėkintuvai internetu – suteiks galimybę gauti kokybišką prekę už mažesnę kainą.

Įrašas paskelbtas temoje Būstas, Pirkiniai/Paslaugos ir pažymėtas , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.